STS
fot. instagram.com/tudsoncs

AGO, MAD Lions i PACT, czyli CS-owy rozkład jazdy na wtorek

Wczoraj Anonymo Esports pożegnało się już z trzecią odsłoną Sweet Spring Sweet i w związku z tym o mistrzowski tytuł walczy już tylko jedna rodzima formacja. A jak długo ta walka będzie trwać? Cóż, tego być może dowiemy się już dziś. AGO po najlepszą czwórkę Spring Sweet Spring Bo to właśnie dziś x-kom AGO rozegra […]

Wczoraj Anonymo Esports pożegnało się już z trzecią odsłoną Sweet Spring Sweet i w związku z tym o mistrzowski tytuł walczy już tylko jedna rodzima formacja. A jak długo ta walka będzie trwać? Cóż, tego być może dowiemy się już dziś.

AGO po najlepszą czwórkę Spring Sweet Spring

Bo to właśnie dziś x-kom AGO rozegra swój ćwierćfinałowy mecz, w którym mierzyć się będzie ze SKADE. W tym roku Bułgarzy to istna zmora Jastrzębi – wystarczy wspomnieć, że Georgi „SHiPZ” Grigorov i spółka w ostatnich miesiącach podejmowali AGO już dwukrotnie i za każdym razem to właśnie oni byli górą, wygrywając na dodatek 2:0. Teraz jednak taki wynik wydaje się mało prawdopodobny, bo podopieczni Mikołaja „miniroxa” Michałkowa znajdują się ostatnio w niezłej formie i to niezłej na tyle, że po kilku tygodniach udało im się powrócić do czołowej trzydziestki rankingu HLTV, podczas gdy SKADE może tylko o tym pomarzyć. Wobec tego to Polacy wydają się być faworytami wtorkowego starcia, które może doprowadzić ich do top 4 rozgrywek.

CZYTAJ TEŻ:
1,5 miliona dolarów na cele charytatywne. Uczestnicy Gamers Without Borders przekazali nagrody

PACT i MAD Lions w poszukiwaniu awansu

W akcji zobaczymy dziś również MAD DOG’S PACT, który usilnie walczy o szybki powrót do ESEA Premier.  Do tego jednak daleka droga, bo ekipa znad Wisły musi przebrnąć przez długą drabinkę play-offów dywizji Advanced, z którą przygodę rozpocznie od meczu z DBL Poney. I to nie jest dobra informacja, bo Francuzi to nieobliczalny, a przez to groźny rywal, który w światowym rankingu wyprzedza PACT aż o 84 pozycje! Coś dla siebie znajdą również fani MAD Lions. Ekipa Filipa „tudsoNa” Tudeva i Jakuba „kubena” Gurczyńskiego przystąpi bowiem do grupowych zmagań w ramach GameGune 23. Pierwszym rywalem Lwów będzie brytyjsko-hiszpański skład RVNS Esports, potem zaś skład naszych rodaków może natrafić na Case Esports i akademię Ninjas in Pyjamas. Aczkolwiek w tej czwórki tylko dwie drużyny awansują do play-offów.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

29 czerwca
12:00 x-kom AGO vs SKADE BO3 transmisja
18:00 MAD Lions vs RVNS Esports BO1 transmisja
20:00 mecz wygranych/przegranych grupy B (MAD Lions) BO3  
20:30 MAD DOG’S PACT vs DBL Poney BO3 transmisja
22:00 decydujący mecz grupy B (MAD Lions) BO3  
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO z powrotem w top 30 rankingu HLTV

Dzisiejsze notowanie rankingu HLTV jest dla nas wyjątkowo przyjemne. x-kom AGO ponownie przebiło się wszak do najlepszej trzydziestki. Delikatny skok...