STS
fot. AGO Rogue

Rekordowe AGO ROGUE i thriller na szczycie tabeli. Podsumowanie wtorku w Ultralidze

Dzisiejsze spotkania w ramach szóstego sezonu Ultraligi właśnie się zakończyły. Mieliśmy rekordowo szybkie zwycięstwo oraz bardzo emocjonujący pojedynek na szczycie tabeli. Wiele niespodzianek nie było, ale nie zmienia to faktu, że oglądaliśmy kolejną dobrą dawkę League of Legends. Sprawdźmy więc dokładnie, co dzisiaj się wydarzyło. PDW zyskuje kolejny punkt, rekordowa wygrana AGO ROGUE W pierwszym […]

Dzisiejsze spotkania w ramach szóstego sezonu Ultraligi właśnie się zakończyły. Mieliśmy rekordowo szybkie zwycięstwo oraz bardzo emocjonujący pojedynek na szczycie tabeli. Wiele niespodzianek nie było, ale nie zmienia to faktu, że oglądaliśmy kolejną dobrą dawkę League of Legends. Sprawdźmy więc dokładnie, co dzisiaj się wydarzyło.

PDW zyskuje kolejny punkt, rekordowa wygrana AGO ROGUE

W pierwszym spotkaniu PDW podejmowało Gentlemen’s Gaming. Pierwsza krew padła już w 4. minucie, kiedy to Bruno „Bruness” Freund odwiedził górną alejkę. Dżentelmeni odpowiedzieli jednak smokiem i chwilę później zabójstwem na Sebastianie „Colorze” Czyżyku. Przed upływem 15. minuty to PDW zdołało uzbierać całkiem pokaźną przewagę w złocie i wykorzystywało to w późniejszych walkach. Mateusz „Czajek” Czajka i spółka z łatwością wdarli się do bazy wroga najpierw w 22. minucie, by zniszczyć wrogi inhibitor. Dokładnie pięć minut później przedarli się środkiem i zdemolowali wrogi Nexus.

Chwilę później Komil & Friends zmierzyło się z AGO ROGUE. Mecz rozpoczął się od próby zanurkowania przez reprezentantów KNF pod wieżą rywali na dolnej alei. To jednak zakończyło się dla nich tragicznie. Akademia Łotrzyków była na to gotowa i stawiła się do walki całą piątką. Jakub „Sinmivak” Rucki i spółka usunęli wszystkich rywali i to rozpoczęło prawdziwą rzeź na mapie. To był pokaz prawdziwej dominacji ze strony mistrzów Ultraligi. Przed piętnastą minutą mieli już 12 tysięcy sztuk złota przewagi i aż 19 eliminacji. AGO ustanowiło rekord ligi, kończąc grę z czasem 17:57.

Pojedynek na szczycie tabeli na korzyść ekipy Dawidsonka

Trzeci mecz rozgrywał się pomiędzy Teamem ESCA Gaming oraz K1CK. To był prawdziwy thriller, który trwał aż 40 minut. Team ESCA Gaming bez niespodzianek zdecydował się na przyciśnięcie górnej alei. Mateusz „Jaqen” Góral z pomocą swojego leśnika usunął rywala z mapy, zapewniając sobie pierwszą krew. ESCA radziła sobie całkiem dobrze i czekała aż skalowanie będzie działać na jej korzyść. Karol „Xeonerr” Kowalski w 30. minucie podkradł Starszego Smoka, dzięki czemu TEG wysłało rywali do fontanny i mogło też zapewnić sobie fioletowe wzmocnienie. Później podobna rzecz stała się na korzyść reprezentantów portugalskiej organizacji, jednak było już za późno. Dawid „Dawidsonek” Trojanowski i spółka wygrali ostatni teamfight i zakończyli ten mecz. Całą relację można przeczytać tutaj.

W ostatnim pojedynku devils.one podejmowało Illuminar Gaming. Pierwsza krew wpadła na konto Witolda „Diagu” Nypela, który odwiedził górną alejkę. Kolejne eliminacje zaczęły jednak padać na korzyść IHG i przed piętnastą minutą zawodnicy tej organizacji mieli dość komfortową przewagę w złocie. W walkach drużynowych ekipa Krystiana „Chrisa” Dobrzańskiego nie dawała szans rywalom. Do kluczowego starcia doszło w 27. minucie i nie mogło być innego wyniku. Illuminar usunęło czterech przeciwników i zwróciło się w stronę Barona Nashora. Chwilę później gracze spod szyldu Oczka powtórzyli swój wyczyn i zabrali się za wrogi Nexus.

Wyniki dzisiejszych meczów Ultraligi:

Wtorek, 6 lipca
17:30 PDW 1:0 Gentlemen’s Gaming BO1
18:30 Komil & Friends 0:1 AGO ROGUE BO1
19:30 K1CK 0:1 Team ESCA Gaming BO1
20:30 Illuminar Gaming 1:0 devils.one BO1

To wszystko co było zaplanowane na dzisiaj. Kolejna porcja ultraligowych zmagań już jutro. Transmisja będzie dostępna na kanałach Polsat Games w serwisie TwitchYouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji dotyczących szóstego sezonu zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ekipa Dawidsonka wyrywa zwycięstwo. ESCA pokonuje K1CK w Ultralidze

Jednym z najciekawszych dzisiejszych starć w Ultralidze było spotkanie między Teamem ESCA Gaming oraz K1CK. Był to pojedynek na szczycie tabeli, ponie...