STS
fot. ENCE

Niedziela wcale nie taka wolna. Polacy kontynuują zmagania w rozgrywkach online

Dla wielu niedziela to ten dzień, w którym można odpocząć po trudach całego tygodnia. Ale nie dla polskich graczy Counter-Strike’a, którzy dziś kolejny raz toczyć będą zmagania w ramach online’owych rozgrywek. mouz NXT i ENCE w Pinnacle Cup Jako pierwsi na serwerze zameldują się Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły, którzy wraz ze swoimi […]

Dla wielu niedziela to ten dzień, w którym można odpocząć po trudach całego tygodnia. Ale nie dla polskich graczy Counter-Strike’a, którzy dziś kolejny raz toczyć będą zmagania w ramach online’owych rozgrywek.

mouz NXT i ENCE w Pinnacle Cup

Jako pierwsi na serwerze zameldują się Kamil „siuhy” Szkaradek i Hubert „Szejn” Światły, którzy wraz ze swoimi kolegami z akademii mouz NXT podejmą Young Ninjas. To starcie akademii będzie mieć spore znaczenie, bo jego zwycięzca już dziś zapewni sobie awans do fazy pucharowej Pinnacle Cup II, podczas gdy przegrany będzie musiał poszukać swojej okazji w piątej i jednocześnie ostatniej rundzie fazy zasadniczej. Co warte wspomnienia, szansę na bilet do play-offów ma również ENCE. Drużyna Olka „hadesa” Miśkiewicza i Pawła „dychy” Dychy ma już na swoim koncie dwa zwycięstwa i musi dołożyć jeszcze jedno. O to łatwo jednak nie będzie, bo na drodze podopiecznych fińskiej organizacji staną Rosjanie z Entropiq.

CZYTAJ TEŻ:
„Krótsze mecze CS:GO to lepsza oglądalność”. TaZ i HUNDEN włączają się do dyskusji

Wisła All iN! i PACT w Domination League

Potem przyjdzie pora na zmagania w Domination League Season 2. Tutaj w niezłej sytuacji znajdują się gracze MAD DOG’S PACT, którzy co prawda przygodę z rozgrywkami zaczęli od porażki z Wisłą All iN! Games Kraków. Potem jednak udało im się dwukrotnie zatriumfować, dzięki czemu już dziś mogą przypieczętować swój awans do play-offów, ale tylko pod warunkiem, że uda im się ograć wspomnianą już wcześniej akademię NIP-u. Jeżeli zaś chodzi o Wiślaków, to ci mimo wygranej z PACTEM znaleźli się na skraju eliminacji, bo na swoim koncie mają już dwie porażki. Jeżeli chcą kontynuować swoją przygodę z rozgrywkami, to muszą pokonać Finów z KOVA Esports.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

11 lipca
13:00 mouz NXT vs Young Ninjas BO3 transmisja
16:00 ENCE vs Entropiq BO3 transmisja
17:00 Wisła All iN! vs KOVA Esports BO3 transmisja
20:00 MAD DOG’S PACT vs Young Ninjas BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Eliminacje do The International 10 już za nami, znamy komplet uczestników

Po kilku tygodniach dobiegł końca cykl eliminacyjny do The International 10. A to oznacza, że znamy już komplet osiemnastu formacji, które za cztery m...