Wczoraj Izako Boars oraz Wisła All iN! Games Kraków pożegnały się już z Domination League Season 2. Niemniej to jeszcze nie koniec polskich akcentów, bo już dziś do starć półfinałowych przystąpi sześciu naszych rodaków.

PACT i MAD Lions wciąż w grze

O godzinie 14:00 na serwerze zamelduje się MAD DOG'S PACT, czyli wczorajszy pogromca Białej Gwiazdy. Tym razem Dawid "lunAtic" Cieślak i spółka mierzyć się będą z GamerLegionem, który w ćwierćfinale wyrzucił za burtę Copenhagen Flames. Co ciekawe, dla PACTU oraz GL będzie to pierwsze w tym roku bezpośrednie spotkanie. Tak czy inaczej, kilka godzin później do gry przystąpią również MAD Lions. Drużyna Jakuba "kubena" Gurczyńskiego i Filipa "tudsoNa" Tudeva stanie naprzeciwko Rosjan z forZe, czyli głównego faworyta Domination League. Tytuł ten nie został zresztą Rosjanom przyznany bezzasadnie, bo nie dość, że zajmują oni obecnie 19. miejsce w światowym rankingu, to na dodatek pozostają niepokonani od sześciu meczów. Lwy będą musiały się więc sporo napocić, by chociażby powalczyć o korzystny rezultat.

CZYTAJ TEŻ:
innocent: Postaram się jak najbardziej zadbać o swoje zdrowie psychiczne, bo to już nie są żarty

phr i morelz vs M1 EDEN TPT?

Dzień rozpocznie się jednak od starcia w ramach zamkniętych eliminacji do European Development Championship Season 5. W akcji zobaczymy podopiecznych izraelskiej organizacji Team Finest, wśród których znajdują się również Tomasz "phr" Wójcik oraz Piotr "morelz" Taterka. Ten pierwszy od początku roku pozostawał bez stałego zatrudnienia, drugi natomiast był ostatnio związany z Tarczyński Protein Teamem. I, co ciekawe, to właśnie TPT będzie rywalem drużyny naszych rodaków. Aczkolwiek skład rodzimej organizacji prezentuje się zaskakująco, bo według HLTV pod banderą Tarczyńskiego wystąpią gracze, których jeszcze w ostatni weekend przy okazji PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej mogliśmy oglądać w barwach M1 EDEN.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

15 lipca
13:00 Tarczyński Protein Team vs Team Finest BO3 transmisja
14:00 MAD DOG'S PACT vs GamerLegion BO3 transmisja
17:00 MAD Lions vs forZe BO3 transmisja