Intel Extreme Masters Cologne 2021 wchodzi z decydującą fazę. Przed nami bowiem już tylko mecze półfinałowe oraz wielki finał, który pozwoli wyłonić nowych mistrzów. A gdyby tak te istotne mecze obejrzeć wraz z komentarzem... Michaela "shrouda" Grześka?

shroud i CS:GO, czyli stara miłość nie rdzewieje

Oficjalnie potwierdzono, że Kanadyjczyk polskiego pochodzenia dzięki uzyskaniu praw od ESL zaprezentuje nam na swoim kanale na Twitchu transmisję z trzech ostatnich spotkań IEM-a, a wszystko w formie tzw. co-streamu. Dla shrouda bynajmniej nie będzie to pierwszyzna, bo na podobnej zasadzie transmitował on już pojedynki w ramach VALORANT Champions Tour 2021, dzięki czemu widzowie poza oficjalnym komentarzem mogli zapoznać się również z uwagami oraz przemyśleniami samego 27-latka. Podobnie będzie i tym razem, co powinno szczególnie ucieszyć starszych fanów Counter-Strike'a, którzy pamiętają Grześka jeszcze z czasów występów w barwach Cloud9. Co ciekawe, ostatni sukces w swojej karierze shroud odniósł właśnie podczas zawodów w Kolonii, sięgając po wicemistrzostwo ESL One Cologne 2017.

Już dziś o godzinie 16:00 G2 Esports podejmie Astralis, zaś trzy godziny później Natus Vincere zmierzy się z FaZe Clanem. Z kolei wielki finał, którego zwycięzca wzbogaci się o 400 tysięcy dolarów, rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 16:00. Po więcej informacji na temat Intel Extreme Masters Cologne 2021 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.