STS
fot. ESL/Stephanie Lieske

Cztery razy s1mple! Ukrainiec z rekordem ace’ów podczas dużego turnieju

Oleksandr „s1mple” Kostyliev robi wszystko, by po dwóch latach przerwy odzyskać tytuł najlepszego gracza CS:GO na świecie. W trakcie ostatnich dwóch tygodni Ukrainiec po raz kolejny zapisał się w historii, a wszystko za sprawą aż czterech ustrzelonych ace’ów. s1mple po raz pierwszy, drugi, trzeci i czwarty! 23-latek podczas Intel Extreme Masters Cologne 2021 czterokrotnie sam […]

Oleksandr „s1mple” Kostyliev robi wszystko, by po dwóch latach przerwy odzyskać tytuł najlepszego gracza CS:GO na świecie. W trakcie ostatnich dwóch tygodni Ukrainiec po raz kolejny zapisał się w historii, a wszystko za sprawą aż czterech ustrzelonych ace’ów.

s1mple po raz pierwszy, drugi, trzeci i czwarty!

23-latek podczas Intel Extreme Masters Cologne 2021 czterokrotnie sam eliminował wszystkich członków drużyny przeciwnej. Nigdy jeszcze nikomu podczas dużego turnieju CS:GO nie udało się to tyle razy! Co więcej, Ukrainiec dokonywał tego w meczach z nie byle jakimi rywalami, bo sztuka ta udała mu się przy okazji potyczek z Renegades, Astralis (dwukrotnie!) oraz G2 Esports. – s1mple to ktoś taki, kogo tworzysz, gdy grasz w grę sportową – budujesz wtedy własną postać i ustawiasz jej wszystkie statystyki najwyżej jak tylko się da – komplementował gracza Natus Vincere brytyjski analityk, Duncan „Thorin” Shields. Poniżej prezentujemy wszystkie ace’y, które Kostyliev ustrzelił w Kolonii:

1. Natus Vincere vs Renegades (Dust2)

2. Natus Vincere vs Astralis (Dust2)

3. Natus Vincere vs Astralis (Inferno)

4. Natus Vincere vs G2 Esports (Dust2)

Świetny występ Ukraińca

Nawet pomijając kwestię rekordowej liczby ace’ów trzeba przyznać, że za s1mplem naprawdę fantastyczny turniej. Ukraiński snajper IEM Cologne 2021 zakończył przecież z ratingiem wynoszącym aż 1,51, co było jednym z najwyższych wyników w całej jego karierze. Ponadto został on również nagrodzony dwoma tytułami MVP – jeden otrzymał od organizatorów turnieju, drugi zaś od HLTV. Co warte wspomnienia, dla Ukraińca było to czwarte w tym roku i piętnaste w karierze indywidualne wyróżnienie, którym nagrodził go popularny serwis. Tym samym gracz NAVI zbliża się do rekordzisty, Nicolaia „dev1ce’a” Reedtza, który dostawał medal od HLTV osiemnastokrotnie.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Milion dolarów na wyciągnięcie ręki. NAVI o krok od zwycięstwa w Intel Grand Slam

Zakończone wczoraj Intel Extreme Masters Cologne 2021 było kolejnym turniejem zaliczanym do trzeciej odsłony cyklu Intel Grand Slam. A to oznacza, że...