STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Zespół Szejna i siuhego liderem WePlay Academy League. Czy po dzisiejszym meczu też nim będzie?

Wczoraj mouz NXT dołożyło do swojego dorobku szóste zwycięstwo w ramach WePlay Academy League i dzięki temu samodzielnie objęło prowadzenie w tabeli. Niemniej teraz przed zespołem naszych rodaków kolejne wyzwanie – obrona pierwszego miejsca. W poniedziałek kolejną ofiarą ekipy Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego okazało się Fnatic Rising. Jeszcze w pierwszej połowie sezonu […]

Wczoraj mouz NXT dołożyło do swojego dorobku szóste zwycięstwo w ramach WePlay Academy League i dzięki temu samodzielnie objęło prowadzenie w tabeli. Niemniej teraz przed zespołem naszych rodaków kolejne wyzwanie – obrona pierwszego miejsca.

W poniedziałek kolejną ofiarą ekipy Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego okazało się Fnatic Rising. Jeszcze w pierwszej połowie sezonu podopieczni brytyjskiej organizacji napsuli Myszom sporo krwi, wczoraj jednak zespół naszych rodaków od początku do końca kontrolował przebieg potyczki. Dopiero w końcowej fazie starcia akademia Fnatic zdobyła się na konkretniejszy zryw i dzięki niemu zmniejszyła swoją stratę do czterech punktów, ale to byłoby na tyle. Ostatnie słowo należało do mouz, które ostatecznie zatriumfowało 16:10. Spory wkład w to zwycięstwo miał Szejn, który opuszczał serwer z 22 fragami na koncie, co było drugim najlepszym wynikiem w tym meczu.

mouz NXT vs
(17:00, BO1)
FURIA Academy

Tak więc Polacy i ich koledzy do wtorkowej potyczki przystąpią jako liderzy. Tym razem ich rywalem będzie FURIA Academy, która rozgrywki zaczęła co prawda od dwóch zwycięstw, ale potem zanotowała aż sześć porażek z rzędu, w efekcie czego obecnie znajduje się na samym dnie tabeli. Co warte wspomnienia, jedna z owych dwóch wygranych wpadła na konto Brazylijczyków właśnie przy okazji meczu z akademią mousesports. Tydzień temu Latynosi ograli bowiem mouz NXT 16:12 i teraz chętnie powtórzyliby ten wynik, by odbić się od ostatniej lokaty. Łatwo jednak nie będzie, bo Szejn, siuhy i spółka ewidentnie są w gazie.

Spotkanie pomiędzy mouz NXT a FURIĄ Academy rozpocznie się o godzinie 17:00 i rozegrane zostanie w systemie BO1. Obejrzeć je wraz z angielskim komentarzem będzie można w pod tym adresem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ultraliga w liczbach, faza zasadnicza, sezon szósty

Wyraźna czerwień, mocny Gnar i rekordowy Lucker. Statystyki fazy grupowej Ultraligi

Przed startem siódmego tygodnia Ultraligi tradycją jest, że serwujemy wam foldy sheet prezentujący wszystkie możliwe scenariusze. Natomiast po również...