Od momentu rozpadu poprzedniego składu Illuminar Gaming minęły trzy długie miesiące. Przez ten czas organizacja pracowała nad odbudową swojej dywizji Counter-Strike'a. Proces ten dziś wreszcie dobiegł końca, ponieważ nowy zespół został skompletowany.

Wicemistrz z Gdańska zasila zespół

Ostatnim elementem układanki okazał się Tomasz "tomiko" Uroda, co nie jest żadnym zaskoczeniem. Warto wszak przypomnieć, że to właśnie 17-latek wspierał iHG podczas niedawnego Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej w Gdańsku, gdzie podopieczni Jędrzeja "bogdana" Rokity sięgnęli po wicemistrzowski tytuł. Ponadto bardzo dobrze zna się on z Martinem „maaryyym” Nakoniecznym, wraz z którym miał już okazję występować m.in. w ESL Mistrzostwach Polski pod banderą PGE Turowa Zgorzelec oraz Teamu ESCA Gaming. Obaj gracze byli bowiem częścią projektu los kogutos i dzięki angażowi w Illuminar będą mogli kontynuować wspólną przygodę także w nowych barwach.

– Po wielotygodniowych poszukiwaniach i rotacjach wreszcie udało się znaleźć ostatnią część w naszej układance. Mieliśmy już jednego koguta, to czemu by nie wziąć i drugiego. tomiko jest nieustraszonym zawodnikiem, który zadziobie każdego oponenta na jego drodze – zapewnił bogdan w opublikowanym przez organizację oświadczeniu. Teraz gdy ekipa jest już w komplecie, może pełną parą rozpocząć przygotowania do drugiej części sezonu, w której trakcie będzie rywalizować m.in. w ESEA Advanced, czyli na trzecim poziomie ligowym. Pomóc w nabraniu odpowiedniego rozpędu ma bootcamp, na który tomiko i jego nowi koledzy udadzą się tuż po powrocie z wakacji.

Skład Illuminar Gaming prezentuje się następująco:

  • Oskar „oskarish” Stenborowski
  • Łukasz „mwlky” Pachucki
  • Martin "maaryyy" Nakonieczny
  • Błażej "zaNNN" Bączkowski
  • Tomasz "tomiko" Uroda
  • Jędrzej „bogdan” Rokita – trener