STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

Kadrowych problemów Anonymo ciąg dalszy, mynio tymczasowo poza grą

Ledwie kilka dni temu Anonymo Esports skompletowało swój skład CS:GO, a tymczasem musi borykać się z kolejnymi problemami. W najbliższym czasie poza grą znajdować się będzie bowiem Wiktor „mynio” Kruk, który jeszcze do niedawna pełnił rolę prowadzącego zespołu. Problemy zdrowotne mynia – Z powodów problemów zdrowotnych nie gramy z myniem podczas PCW, jak już wszyscy […]

Ledwie kilka dni temu Anonymo Esports skompletowało swój skład CS:GO, a tymczasem musi borykać się z kolejnymi problemami. W najbliższym czasie poza grą znajdować się będzie bowiem Wiktor „mynio” Kruk, który jeszcze do niedawna pełnił rolę prowadzącego zespołu.

Problemy zdrowotne mynia

Z powodów problemów zdrowotnych nie gramy z myniem podczas PCW, jak już wszyscy zauważyli. Przez bliżej nieokreślony czas będziemy grali z zamiennikiem. Życzcie mu proszę powrotu do pełni sił – ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych Mateusz „Sówek” Kowalczyk, założyciel Anonymo. Na czym polegają problemy 25-latka? Tego nie wiemy, tak jak niewiadomą pozostaje chociażby przybliżona data powrotu zawodnika. Jakby mało było niewiadomych, na ten moment nie znamy także nazwiska gracza, który będzie wspomagać Anonimowych w okresie, w którym Kruk będzie niezdolny do gry. A przecież pierwszy mecz w ESEA Premier już za chwilę.

Anonymo znowu zdekompletowane

Tym samym kadrowe problemy, z którymi Anonymo zmaga się od pewnego czasu, trwają. Wszystko zaczęło się na początku lipca, gdy szeregi drużyny niespodziewanie opuścił Kamil „KEi” Pietkun, który w dużej mierze odpowiedzialny był za siłę ognia ekipy. Przez kolejne półtora miesiąca trwały poszukiwania jego następcy, a w sieci pojawiały się kolejne nicki potencjalnych nowych nabytków. Ostatecznie wybór organizacji padł na Piotra „blackteara5” Kasińskiego, 19-latka związanego w przeszłości m.in. z CLEANTmixem oraz PGE Turowem Zgorzelec. Od jego transferu minęło jednak zaledwie dziewięć dni, podopieczni Adriana „imd” Piepera nie nacieszyli się więc zbyt długo pełnym, pięcioosobowym składem.

W tej sytuacji skład Anonymo Esports prezentuje się następująco:

  • Janusz „Snax” Pogorzelski
  • Kacper „Kylar” Walukiewicz
  • Paweł „innocent” Mocek
  • Piotr „blacktear5” Kasiński
  • Adrian „IMD” Pieper – trener
  • Kamil „KEi” Pietkun – rezerwowy
  • Wiktor „mynio” Kruk – rezerwowy
Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Premiera CORSAIR HS80 RGB WIRELESS – nowe brzmienie dźwięku zwycięstwa

CORSAIR, światowy lider w dziedzinie produkcji urządzeń peryferyjnych oraz części i akcesoriów komputerowych dla graczy i twórców materiałów cyfrowych...