STS
North MSL
fot. DreamHack/Adela Sznajder

Było North, czas więc na South. Znamy skład nowej drużyny MSL-a

Mathias „MSL” Lauridsen już jakiś czas temu zapowiadał, że buduje nowy zespół, wraz z którym zamierza wrócić na międzynarodowe salony. Niemniej dopiero dziś poznaliśmy jego ostateczny kształt oraz całkiem interesującą nazwę. Zmiana kursu z północy na południe Owa nazwa brzmi South, to jest oczywistym nawiązaniem do nieodżałowanego North. Zresztą, w przeszłości aż trzech członków nowo […]

Mathias „MSL” Lauridsen już jakiś czas temu zapowiadał, że buduje nowy zespół, wraz z którym zamierza wrócić na międzynarodowe salony. Niemniej dopiero dziś poznaliśmy jego ostateczny kształt oraz całkiem interesującą nazwę.

Zmiana kursu z północy na południe

Owa nazwa brzmi South, to jest oczywistym nawiązaniem do nieodżałowanego North. Zresztą, w przeszłości aż trzech członków nowo sformowanej drużyny miało okazję reprezentować barwy podległej FC Kopenhadze organizacji. Poza wspomnianym MSL-em są to również Philip „aizy” Aistrup oraz Jakob „JUGi” Hansen, którzy podobnie jak Lauridsen pozostawali przez pewien czas bez stałego zatrudnienia. Ba, w przypadku JUGiego sporo mówiło się nawet, że po nieudanej przygodzie z Astralis przejdzie na VALORANTA, aczkolwiek finalnie nic z tego nie wyszło. Tak czy inaczej, pozostałe dwa fotele zgarnęli doświadczony Jesper „TENZKI” Plougmann oraz przedstawiciel młodego pokolenia, Frederik „Fessor” Sørensen.

Postanowiłem stworzyć mój własny zespół. Znalazłem już wszystkich graczy, którzy stanowią dobre połączenie talentu i doświadczenia – pisał jeszcze pod koniec lipca MSL. Wówczas też zachęcał chętne do podjęcia współpracy organizacje do kontaktu. Jak dotychczas ekipa nie znalazła jednak dla siebie pracodawcy, tak więc poszukiwania nadal trwają. A w międzyczasie piątka Duńczyków rozgrywać będzie oficjalne spotkania. Co więcej, w akcji zobaczymy ich już dziś, gdy o godzinie 17:00 podejmą Rosjan z MONTE CARLO w ramach europejskich eliminacji do 3. sezonu Funspark ULTI 2021. Jeżeli uda im się wygrać to w kolejnej, decydującej o awansie rundzie zmierzą się zaś z AVE lub też Lilmixem.

Skład South prezentuje się następująco:

  • Mathias „⁠MSL⁠” Lauridsen
  • Philip „⁠aizy⁠” Aistrup
  • Jakob „⁠JUGi⁠” Hansen
  • Jesper „⁠TENZKI⁠” Plougmann
  • Frederik „⁠Fessor⁠” Sørensen
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

AGO, Izako Boars i ENCE z szansami na finały międzynarodowych rozgrywek

Środa to kolejny w tym tygodniu dzień, w którym harmonogram spotkań CS:GO z udziałem Polaków wypełniony jest po brzegi. Nasi rodacy rywalizować będą w...