STS
Rogue LEC
fot. Riot Games/Michał Konkol

Sztab trenerski Rogue wybrany najlepszym podczas letniego splitu LEC

Jak co split w League of Legends European Championship przyznawane są nagrody. Te podzielone są na trzy główne kategorie: najlepszy sztab trenerski sezonu, rookie sezonu oraz MVP. Dziś poznaliśmy laureata w pierwszej z trzech wymienionych kategorii. Tytuł został przyznany triumfatorom fazy zasadniczej LEC – Rogue. Nagroda w rękach Rogue mało zaskakująca Biorąc pod uwagę fakt, […]

Jak co split w League of Legends European Championship przyznawane są nagrody. Te podzielone są na trzy główne kategorie: najlepszy sztab trenerski sezonu, rookie sezonu oraz MVP. Dziś poznaliśmy laureata w pierwszej z trzech wymienionych kategorii. Tytuł został przyznany triumfatorom fazy zasadniczej LEC – Rogue.

Nagroda w rękach Rogue mało zaskakująca

Biorąc pod uwagę fakt, że, tak jak wspomnieliśmy, Łotrzyki zakończyły fazę zasadniczą jako samotny lider LEC z bilansem 13-5, to nagroda w rękach ich sztabu szkoleniowego nie powinna dziwić. Simon „fredy122” Payne jest związany z Rogue od końca 2018 roku i ze splitu na split widać po zespole postępy. Niektórzy mogą jednak powiedzieć, że ten nie radzi sobie najlepiej w trwających obecnie play-offach i w pewnym sensie miałby rację. RGE w pierwszej rundzie mocno męczyło się z Misfits Gaming, natomiast w drugiej zostało rozbite przez MAD Lions. Warto tu jednak podkreślić, że głosowanie zostało zwieńczone tuż przed ich rozpoczęciem.

Kto uzupełnia podium?

Kogo znajdziemy za to na drugiej i trzeciej pozycji? Niesamowity progres Misfits Gaming został doceniony przez ekspertów z Europy, jako że to sztab Królików uplasował się na drugiej lokacie. Podium zwieńcza za to James „Mac” MacCormack i jego koledzy z MAD Lions, którzy nie mieli może wymarzonego sezonu regularnego, lecz niewykluczone, że sięgną oni po drugie z rzędu trofeum w LEC.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Ibai Leo Messi

Debiut Messiego w barwach PSG na żywo na Twitchu!

Wygląda na to, że wraz z transferem Leo Messiego włodarze Paris Saint-Germain postanowili także zwiększyć swoją obecność w sieci i dotrzeć w ten sposó...