STS
Chovy HLE LCK
fot. Riot Games

HLE ostatnim reprezentantem Korei na Worlds 2021

Znamy już wszystkich reprezentantów Korei Południowej na Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dziś awans na zawody, które odbędą się w Europie, wywalczyli reprezentanci Hanwha Life Esports. Jeong „Chovy” Ji-hoon i spółka na Worlds 2021 dostali się, pokonując Nongshim RedForce. HLE z awansem na MŚ w LoL-a Już wcześniej miejsce na nadchodzących MŚ w LoL-a […]

Znamy już wszystkich reprezentantów Korei Południowej na Mistrzostwa Świata w League of Legends. Dziś awans na zawody, które odbędą się w Europie, wywalczyli reprezentanci Hanwha Life Esports. Jeong „Chovy” Ji-hoon i spółka na Worlds 2021 dostali się, pokonując Nongshim RedForce.

HLE z awansem na MŚ w LoL-a

Już wcześniej miejsce na nadchodzących MŚ w LoL-a zapewnili sobie reprezentanci T1, DWG KIA oraz Gen.G. Trwające Regionalne Finały League of Legends Champions Korea mają natomiast za zadanie zadecydować o finalnym rozstawieniu koreańskich formacji, a także o tym, kto zdobędzie ostatnią przepustkę. W tej drugiej kwestii wszystko jest już jasne.

Hanwha Life Esports wygrało dziś swój drugi mecz w LCK 2021 Regional Finals. W pierwszej rundzie ekipa Chovy’ego okazała się silniejsza od Liiv SANDBOX (3:1), zaś dziś nie straciła ani jednej gry. HLE w drugiej kolejce spotkało się z NS RedForce, a spotkanie rozstrzygnęło się już po trzech potyczkach na Summoner’s Rifcie. Triumfatorzy rozprawili się z rywalem w trzech około 30-minutowych grach. Kolejnym rywalem ekipy w Regional Finals będzie T1. Spotkanie to odbędzie się już jutro, a jego zwycięzca zapewni sobie rozpoczęcie turnieju od głównego etapu, zaś przegrany będzie musiał rywalizować w fazie play-in.


Wszystko o Worlds:

Worlds 2021


Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata w LoL-a zostały niedawno przeniesione z Chin do Europy, a według plotek mają się odbyć na Islandii. Data startu i zakończenia turnieju nie jest teraz znana. Dotychczas wyłoniono szesnastu uczestników.

Lista uczestników Worlds 2021:


Turniej główny

100 Thieves

DWG KIA

EDward Gaming

Fnatic

FPX

Gen.G Esports

Team Liquid

MAD Lions

PSG Talon


Faza play-in
Hanwha Life Esports

Beyond Gaming

Cloud9

Infinity Esports

Hanwha Life Esports *

PEACE

Rogue

T1 *

* najniższy możliwy seed.
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
chres AGO ROGUE

EU Masters: Druga porażka AGO ROGUE!

Za nami drugie starcie z udziałem AGO ROGUE w ramach European Masters. Tym razem akademia Łotrzyków podjęła UCAM Esports Club, które uważane jest za b...