STS
Czajek LeQu Sinmivak
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

EU Masters: PDW i IHG przed szansą na 3-0, trudna sytuacja AGO ROGUE

Faza grupowa European Masters 2021 Summer po dzisiejszych meczach znajdzie się dokładnie na półmetku. Każda z drużyn uczestniczących w tych zmaganiach będzie miała za sobą trzy spotkania. Część będzie mogła spokojnie wyczekiwać decydujących meczów, a inni będą drżeli o swój los. Bliżej pierwszego scenariusza są Illuminar Gaming i PDW. Z kolei niewykluczone, że z drugim […]

Faza grupowa European Masters 2021 Summer po dzisiejszych meczach znajdzie się dokładnie na półmetku. Każda z drużyn uczestniczących w tych zmaganiach będzie miała za sobą trzy spotkania. Część będzie mogła spokojnie wyczekiwać decydujących meczów, a inni będą drżeli o swój los. Bliżej pierwszego scenariusza są Illuminar Gaming i PDW. Z kolei niewykluczone, że z drugim będą musieli utożsamiać się zawodnicy AGO ROGUE. W czwartek podczas EU Masters w akcji zobaczymy wszystkich reprezentantów Ultraligi. Jak się zaprezentują?


Wszystko o European Masters 2021 Summer:


PDW postara się o 3-0 w EU Masters

Już w pierwszym dzisiejszym meczu będziemy mogli oglądać w akcji aż pięciu Polaków. Do boju o trzecie zwycięstwo stanie bowiem PDW, którego rywalem będzie Movistar Riders. Póki co obie formacje pozostają niepokonane, ale dziś naturalnie ten stan rzeczy ulegnie zmianie. Pewne jest, że reprezentanci Hiszpanii nie będą łatwym i wygodnym rywalem dla naszych rodaków. Niemniej możemy być pewni, że mistrzowie Polski – podobnie jak w dwóch poprzednich meczach – dadzą z siebie wszystko i postarają się zakończyć pierwszą część fazy grupowej EU Masters z bilansem 3-0. Następnie na Summoner’s Rifcie pojawią się z kolei Tricked Esport i PENTA 1860, które smaku zwycięstwa jeszcze nie zaznały.

Melonik vs Illuminar

Następnie przeniesiemy się do zbioru C, czyli kolejnego, w którym mamy w pełni polską formację. Mowa rzecz jasna o Illuminar Gaming, które w poprzednich dniach rozprawiło się najpierw z Zero Tenacity, a później również z Fnatic Rising. Dziś podopieczni Bartłomieja „VoVa” Ryla staną w szranki z BIG. Na papierze to właśnie mistrzowie niemieckiej Prime League będą faworytami, ale IHG udowodniło już, że nie należy go przedwcześnie skreślać. Przypomnijmy też, że po stronie berlińskiej organizacji także mamy jednego Polaka. Mowa o Dawidzie „Meloniku” Ślęczce, czyli… byłym toplanerze Illuminar. Nim jednak ruszy mecz z udziałem reprezentantów Ultraligi, o drugie zwycięstwo w EU Masters postarają się podopieczni Pawła „delorda” Szabli. Jego Fnatic Rising póki co ma bilans 1-1, ale dziś powinien on zostać poprawiony, wszak na drodze polskiego szkoleniowca stanie najsłabsza ekipa z grupy C, Zero Tenacity.

Nóż na gardle AGO ROGUE

Czwartkową rywalizację zwieńczą spotkania w grupie A. Najpierw zobaczymy pojedynek dwóch najsłabszych formacji z tego koszyka. Aż trudno uwierzyć, że w gronie tym wymieniamy AGO ROGUE. Faktem jest jednak, że akademia Łotrzyków przegrała zarówno z Misfits Premier i UCAM Esports Club. Dziś natomiast podejmie Anorthosis Famagusta Esports, czyli przedstawiciela greckiej ligi League of Legends. W przeszłości drużyny z tych rozgrywek w EU Masters były dla polskich formacji wyjątkowo niewygodnymi oponentami. W przeciwieństwie do RGO Misfits Premier musi być w naprawdę dobrym nastroju. Zespół z francuskiej ligi, który tworzy czterech Polaków i Niemiec, jest na dobrej drodze, by pierwszą część grupowych zmagań European Masters zakończyć z perfekcyjnym bilansem. By jednak osiągnąć ten cel, Paweł „Woolite” Pruski i spółka będą musieli rozprawić się z UCAM.

Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters 2021 Summer zapraszamy do naszej relacji tekstowej.

Harmonogram dzisiejszych meczów European Masters 2021 Summer:

2 września
16:30 Movistar Riders vs PDW BO1
17:30 Tricked Esport vs PENTA 1860 BO1
18:30 Fnatic Rising vs Zero Tenacity BO1
19:30 Illuminar Gaming vs BIG BO1
20:30 AGO ROGUE vs Anorthosis Famagusta Esports BO1
21:30 UCAM Esports Club vs Misfits Premier BO1
Tagi: , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Hobbit Gambit Esports CS:GO

Gambit zaczyna EPL-a od zwycięstwa, potknięcia FURII i NIP-u

Zmagania w ostatniej grupie 14. sezonu ESL Pro League oficjalnie ruszyły. Za nami trzy pierwsze spotkania, które przyniosły nam pierwsze niespodzianki...