STS
fot. Wisła All iN!/Łukasz Twardowski

Wisła przetrwała pierwszy dzień eliminacji do IEM Fall. Pora na decydujące starcie

Eliminacje otwarte to prawdziwa szkoła przetrwania. Niezliczona ilość spotkań BO1 sprawia, że o potknięcie wcale nietrudno, tak więc nic dziwnego, że pierwszy dzień rywalizacji o awans do zamkniętych eliminacji do Intel Extreme Masters Fall 2021 przetrwał tylko jeden polski skład. Jest nim Wisła All in! Games Kraków.

Wisła o krok od zamkniętych eliminacji do IEM-a

Mowa tutaj o Wiśle All in! Games Kraków, która wczoraj pokonała m.in. Nexus Gaming i FATE Esports. Tak więc podopiecznych Mariusza „Loorda” Cybulskiego od awansu do etapu zamkniętego dzieli już tylko jedno spotkanie, które rozegrane zostanie w formacie BO3. W nim Biała Gwiazda podejmie Duńczyków z Copenhagen Flames, czyli pogromców x-komu AGO. Co ciekawe, oba zespoły półtora tygodnia temu miały już okazję grać ze sobą w ramach regionalnego etapu Pinnacle Fall Series. Wówczas górą była formacja ze Skandynawii, która gładko pokonała Polaków wynikiem 2:0. Tak więc dziś Wisła musi postarać się o rewanż, by na ostatniej prostej nie stracić upragnionej szansy.

CZYTAJ TEŻ:
Transferowa karuzela nad Wisłą – sierpień 2021

Ostatnia szansa AGO

Niemniej zmagania Wisły dopiero o 18:00. Wcześniej zaś w akcji zobaczymy m.in. x-kom AGO, które zmarnowało już dwie szanse na awans do play-offów Pinnacle Fall Series. Porażki z Endpoint CeX i 1WIN sprawiły, że Jastrzębie dziś walczyć będą o swoje być albo nie być. Ale łatwo z pewnością nie będzie, bo tym razem na ich drodze stanie niezmiennie groźne FPX. Dzień zaczniemy jednak od meczu z udziałem ENCE. Zespół Pawła „dychy” Dychy i Olka „hadesa” Miśkiewicza rozpoczyna rywalizację w ramach BLAST Nordic Masters, czyli eliminacji do jesiennego BLAST Premier Showdown. Pierwszą przeszkodą na drodze polskiego duetu będzie Dignitas VIE, potem zaś może on również trafić na 777 Esports lub HAVU Gaming.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

3 września
12:00 ENCE vs Dignitas VIE BO1 transmisja
15:00 mecz wygranych grupy A (ENCE) BO1  
15:00 x-kom AGO vs FPX BO3 transmisja
16:30 mecz przegranych grupy A (ENCE) BO1  
18:00 decydujący mecz grupy A (ENCE) BO1  
18:00 Wisła All iN! vs Copenhagen Flames BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
G2 Caps

Caps zostaje w G2. Zawodnik przedłużył kontrakt do 2023 roku

Rasmus "Caps" Winther podpisał właśnie jednoroczne przedłużenie kontraktu z G2 Esports. Midlanera będziemy mogli oglądać w szeregach tej formacji do k...