STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Do trzech razy sztuka? Polacy ponownie zaczynają walkę o IEM Fall 2021

Za nami dwie tury otwartych eliminacji do Intel Extreme Masters Fall 2021. I żadna z nich nie okazała się szczęśliwa dla polskich graczy CS:GO – niemniej to jeszcze nie koniec. Wszak już dziś ruszają otwarte zawody eliminacyjne numer trzy.

Dwa razy się nie udało. A za trzecim?

Do tych przystąpi m.in. Wisła All iN! Games Kraków, która wczoraj otarła się o awans do etapu zamkniętego. Biała Gwiazda w decydującym meczu musiała jednak uznać wyższość Copenhagen Flames i nie pozostało jej nic innego jak ponownie startować od początku. Kolejną próbę osiągnięcia sukcesu podejmą również inni przedstawiciele krajowej czołówki, wśród których warto wyszczególnić m.in. MAD DOG’S PACT, Izako Boars czy też obecnie panujących mistrzów kraju z HONORIS. W momencie pisania tego newsa na liście nie było natomiast chociażby x-komu AGO i Illuminar Gaming, niewykluczone jednak, że ekipy te pojawią się w późniejszych godzinach.

Jeżeli zaś chodzi o obecnych, to warto wspomnieć też o zespołach z czołowej dziesiątki Rankingu Cybersportu, Creative AVEZ oraz Ungentium. Ponadto swoich sił w międzynarodowych zmaganiach spróbują też uczestniczące obecnie w ESL Mistrzostwach Polski M1 EDEN i Tarczyński Protein Team. Ponownie też w akcji zobaczymy Mateusza „n0tice’a” Wolniaka i jego kolegów z eClub Brugge. Ciekawie prezentuje się też miksowa reprezentacja. W gronie uczestników znajdziemy Polish Eagles, czyli zespół Dominika „GruBego” Świderskiego i Piotra „morelza” Taterki, a także Profesorów. Ten ostatni zespół współtworzą m.in. Łukasz „splawik” Jahns i Maciej „Bielany” Biliński.

Wszyscy zainteresowani udziałem w eliminacjach mogą zapisać się jeszcze do godziny 17:45 pod tym adresem. Trzecie otwarte eliminacje do IEM Fall 2021 ruszą natomiast o godzinie 18:00 i zakończą się jutro. Jutro też poznamy kolejne dwa zespoły, które wywalczyły awans do eliminacji zamkniętych.

Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Inspired, Rogue, LEC 2021 Spring

Inspired patrzy w przód. "Nie jest mi smutno z powodu playoffów"

Letni split League of Legends European Championship mamy za sobą. Dużym rozczarowaniem była słaba forma Rogue w trakcie play-offów. Podczas sezonu reg...