STS
fot. ESL/Adela Sznajder

Zespół GuardiaNa i seizeda znalazł nową organizację

Denis „⁠seized⁠” Kostin i Ladislav „⁠GuardiaN⁠” Kovács przez cztery lata stanowili o sile Natus Vincere, ale w 2017 roku ich drogi rozeszły się. Kilka tygodni temu jednak Rosjanin i Słowak ponownie połączyli siły, a teraz wraz ze swoją ekipą znaleźli nowego pracodawcę, którym okazał się Team Singularity.

seized i GuardiaN kontynuują wspólną przygodę

Cieszę się, że ponownie dane było mi związać się z organizacją esportową. Sądzę, że Team Singularity był dla nas najlepszą opcją i nie mogę się już doczekać, by móc dać z siebie 120 procent – zapewnił Ladislav „⁠GuardiaN⁠” Kovács. – Cieszę się, że mogę być tego częścią. GuardiaN i seized przez lata byli częścią naszej społeczności i wprowadzą do zespołu doświadczenie. Clax i Norwi zdążyli już pokazać się jako mocni gracze, a na szczycie tego wszystkiego jest d1Ledez, młody aimer. Zespół wygląda na odpowiednio zbalansowany, jestem więc podekscytowany na myśl o tym, czego możemy dokonać pod banderą Singularity – wtórował trener ekipy, Artem „Fierce” Ivanov.

GuardiaN⁠ ponownie dołączył do seizeda w połowie czerwca. To właśnie wtedy Kovács został zaangażowany przez Trident Clan, który akurat szukał kogoś, kto zastąpiłby odsuniętego od drużyny Mikhaila „tricky’ego” Krutova. Padło właśnie na starego znajomego seizeda i współpraca obu panów układała się na tyle dobrze, że postanowili oni ją kontynuować nawet wtedy, gdy skład opuścił szeregi Trident. Wówczas też zespół powrócił do tymczasowej nazwy BEZ ZP i przeszedł lekką przebudowę, w wyniku której trafił do niego 18-letni Daniil “d1Ledez” Kustov. Dziś kolejnym nowym nabytkiem jest zaś Artem „Fierce” Ivanov. Rosjanin w przeszłości odpowiadał za wyniki Vega Squadron, a ostatnio związany był z Teamem Unique.

Wysokie oczekiwania względem zespołu

Po tym, jak przez półtora roku byliśmy zaangażowani w duńską scenę, a jeszcze wcześniej zanotowaliśmy przygodę w Ameryce, potrzebny był nam powiew świeżego powietrza – przyznał założyciel i CEO Singularity, Atle Stehouwer. – Dlatego też postanowiłem ponownie rozważyć nasze możliwości poza granicami kraju i w ten sposób znalazłem ten głodny sukcesów, utalentowany zespół z CIS. Zespół doskonale zbalansowany z młodymi maszynami i doświadczeniem. Mam w stosunku do niego spore oczekiwania i mam zamiar dać tu, co niezbędne, by mógł on osiągnąć na scenie sukces – dodał.

W tej sytuacji skład Teamu Singularity wygląda tak:

  • Timur „⁠clax⁠” Sabirov
  • Evgeny „⁠Norwi⁠” Ermolin
  • Denis „⁠seized⁠” Kostin
  • Ladislav „⁠GuardiaN⁠” Kovács
  • Daniil “d1Ledez” Kustov
  • Artem „Fierce” Ivanov – trener
Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Mrok, Zagłada i kontrola tłumu. Poznajcie umiejętności Vex

Niemało wiemy o najnowszej bohaterce w League of Legends – Vex. Ta ma zawitać na oficjalne serwery gry już niedługo, bowiem za dwa tygodnie wraz z pat...