STS
chres AGO ROGUE
fot. Ultraliga/Radosław Makuch

EUM: UCAM wygrywa z Anorthosis Famagusta, grzebiąc szanse AGO ROGUE na awans

Za nami przedostatni pojedynek fazy grupowej aktualnej odsłony European Masters, w którym naprzeciw siebie stanęły ekipy UCAM Esports Club oraz Anorthosis Famagusta Esports. Wynik tego spotkania był niezwykle istotny w kwestii ewentualnej walki AGO ROGUE o awans do kolejnego etapu. Tylko porażka zespołu z SuperLigi pozwalała Jakubowi „Sinmivakowi” Ruckiemu i spółce utrzymać się w wyścigu. […]

Za nami przedostatni pojedynek fazy grupowej aktualnej odsłony European Masters, w którym naprzeciw siebie stanęły ekipy UCAM Esports Club oraz Anorthosis Famagusta Esports. Wynik tego spotkania był niezwykle istotny w kwestii ewentualnej walki AGO ROGUE o awans do kolejnego etapu. Tylko porażka zespołu z SuperLigi pozwalała Jakubowi „Sinmivakowi” Ruckiemu i spółce utrzymać się w wyścigu. Niestety tak jednak się nie stało, bowiem to wicemistrzowie LVP triumfowali w starciu, grzebiąc szanse akademii Łotrzyków na przejście dalej.

Popołudniowa porażka zaważyła o losach AGO ROGUE

Start dzisiejszych zmagań owocował w tragiczne w skutkach zaskoczenia. Najpierw UCAM Esports Club zwyciężył niepokonane do tej pory Misfits Premier, a następnie reprezentanci Ultraligi ulegli graczom Anorthosis Famagusta. To bardzo mocno skomplikowało sprawy związane z awansem ekipy Sinmivaka do play-offów. Mimo nieoczekiwanej porażki akademia Łotrzyków zebrała się w garść i zwyciężyła kolejne spotkanie z srebrnymi medalistami ligi hiszpańskiej, co dało jeszcze choć promyczek nadziei na powodzenie.

Ostateczny los RGO leżał jednak w rękach podopiecznych Michała „Marina” Baranowskiego, bowiem to właśnie oni musieli wygrać choć jedno z dwóch pozostałych spotkań, aby przedłużyć życie naszych w bieżącej odsłonie zawodów. Niestety Anorthosis nie zdołało zwalczyć ani Misfits Premier ani UCAM, toteż ostatecznie przedstawiciele szkółki na co dzień występującej w League of Legends European Championship byli zmuszeni pożegnać się z letnią edycją EU Masters. Oznacza to również, że z ultraligowych formacji jedynie graczom PDW udało się przetrwać etap grupowy i przejść do play-offów turnieju.

Przed nami ostatnie spotkanie w ramach fazy grupowej bieżącej edycji European Masters. AGO ROGUE zmierzy się z Misfits Premier, jednak wynik batalii niczego już nie zmieni w kwestii awansu do play-offów. Wszystkie mecze będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters Summer 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się pokliknięciu w poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zawodniczki, na start! Zapowiedziano VCT Game Changers w regionie EMEA

Na początku tego roku Riot Games zorganizowało rozgrywki VALORANT Champions Tour Game Changers w Ameryce Północnej. Te wypadły na tyle dobrze, że tera...