STS
fot. Natus Vincere

Już jest! NAVI opublikowało blisko 2-godzinny dokument o s1mple’u

Na początku sierpnia Natus Vincere zapowiedziało nadejście dokumentu, którego bohaterem miała być największa gwiazda organizacji, Oleksandr „s1mple” Kostyliev. Ten miał nosić wiele mówiący tytuł „s1mple formula” i wreszcie oficjalnie się ukazał.

Prosta formuła – s1mple i zacni goście

Przygotowany materiał trwa blisko dwie godziny. W nim opowiedziano o całej dotychczasowej karierze najlepszego gracza 2018 roku – począwszy od dołączenia do LAN DODGERS w roku 2013, poprzez epizody we FlipSide3 Tactics i HellRaisers, okres spędzony w Teamie Liquid, a na dołączeniu do NAVI w 2016 roku skończywszy. Najwięcej miejsca, co oczywiste, poświęcono właśnie pobytowi w ukraińskiej organizacji, w której s1mple spędził największą część swojej dotychczasowej kariery. Co ciekawe, nie zabrakło wielu interesujących rozmówców, bo udział w tworzeniu dokumentu wzięli m.in. wieloletni rywal Ukraińca, Nicolai „dev1ce” Reedtz z Ninjas in Pyjamas, a także Spencer „Hiko” Martin, który w czasach Liquid uważany był za mentora Kostylieva.

Dokument „s1mple formula” obejrzeć można poniżej:

Reżyserem filmu jest Valeria Pankina, która odpowiedzialna była również za scenariusz. Producentem był natomiast Stanislav Yuzva, który na co dzień pracuje w Natus Vincere jako szef działu wideo. – Oglądajcie za darmo, bo kolejną część planujemy sprzedać Netflixowi, a tam wymagana jest płatna subskrypcja – zachęcano jeszcze w sierpniu. Kto więc wie, jeżeli dokument będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem, to w przyszłości któraś ze znanych platform streamingowych faktycznie zainteresuje się tematem?

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PACT po awans na BLAST Premier Showdown, Wisła po kolejną wygraną w ESEA Premier

W środę coś dla siebie znajdą zarówno kibice MAD DOG'S PACTU, jak i Wisły All iN! Games Kraków. Ekipy te bowiem rozegrają spotkania w ramach międzynar...