STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

cyanide po niespełna dwóch latach opuszcza szeregi Wisły

Pięć dni po tym, jak Bartosz „bejott” Jakubowski przedłużył swoją umowę z Wisłą All iN! Games Kraków, Biała Gwiazda przychodzi do nas z kolejnym ogłoszeniem. Tym razem jednak mniej pozytywnym, bowiem z organizacją po niespełna dwóch latach pożegnał się Jakub „cyanide” Mikołajewski.

cyanide żegna się z Białą Gwiazdą

Niewątpliwie z Kubą przyszło nam osiągać największe do tej pory sukcesy. Zdecydowanie zapisał się w historii naszej organizacji. Dziękujemy Ci, Kuba, za czas spędzony z nami oraz zaufanie. Do zobaczenia! – powiedział Mieszko Łabuz, menadżer sprzedaży i esportu w Wiśle. – Kończy się moja przygoda z Wisłą, ale nie zawieszam pada na kołku i mam nadzieję, że już niedługo zacznie się nowy, ekscytujący etap w mojej fifowej karierze. Dzięki wielkie wszystkim, którzy kibicowali, stay tuned! – zapowiedział natomiast sam zawodnik, który w przeszłości reprezentował również barwy Legii eSports. Na ten moment nie wiadomo, czy będzie on kontynuować współpracę z rodzimymi formacjami, czy też zdecyduje się poszukać nowego domu poza krajem.

Mikołajewski reprezentantem Wisły All iN! został w październiku 2019, gdy krakowski klub oficjalnie wszedł na esportową scenę. Był on zresztą współautorem największego sukcesu w historii małopolskiej organizacji, jakim był awans na FIFA eClub World Cup. Ponadto cyanide może pochwalić się również zdobyciem dwóch medali rozgrywek Ekstraklasa Games – w drugim sezonie rozgrywek finiszował zgarnął srebro, w sezonie trzecim zaś brąz. Swoją postawą zwrócił też na siebie uwagę osób odpowiedzialnych za Narodową Drużynę Esportu, dzięki czemu przez pewien czas był on jej członkiem.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zaproszenia, z których nic nie wynika

Od niemal dwóch lat polskie ligi CS:GO otwierają drzwi do międzynarodowych turniejów najwyższej rangi. ESL Mistrzostwa Polski prowadzą na wydarzenia s...