STS

Valve prezentuje prace członków społeczności i dodaje do CS:GO nową kapsułę z naklejkami

Valve ostatnimi czasy nie rozpieszcza nas jeżeli chodzi o aktualizacje Counter-Strike’a: Global Offensive. I cóż, chociaż update dziś w końcu się pojawił, to trudno powiedzieć, by był on rewolucyjny. Chociaż fani naklejek na broń na pewno będą zadowoleni. Naklejki od członków społeczności Najnowszy patch wprowadza bowiem do gry nową kapsułę ze stickerami. Ale stickerami nie […]

Valve ostatnimi czasy nie rozpieszcza nas jeżeli chodzi o aktualizacje Counter-Strike’a: Global Offensive. I cóż, chociaż update dziś w końcu się pojawił, to trudno powiedzieć, by był on rewolucyjny. Chociaż fani naklejek na broń na pewno będą zadowoleni.

Naklejki od członków społeczności

Najnowszy patch wprowadza bowiem do gry nową kapsułę ze stickerami. Ale stickerami nie byle jakimi – te wszak zostały stworzone przez członków społeczności publikujących swoje prace w Warsztacie Steam. W sumie dodano 21 naklejek prezentujących m.in. dobrze wszystkim znany skrót „EZ”, niezmiennie kojarzącego się z mapą Inferno banana, czy też charakterystycznego dla CS:GO kurczaka, który, jak każdy dobry antyterrorysta, wyposażony jest w zestaw do rozbrajania. Pełną listę wszystkich dodanych do Counter-Strike’a elementów graficznych zobaczyć można na poniższej grafice:

Co warte wspomnienia, nie jest to pierwszy raz, gdy przy dodawaniu do gry zawartości Valve korzysta ze wsparcia społeczności. Wszak skórki do broni, które regularnie pojawiają się wraz z kolejnymi skrzynkami, tworzone są właśnie przez osoby zaangażowane w rozwijanie biblioteki Warsztatu Steama. Wykorzystywane były również naklejki tego typu twórców – poprzednia kapsuła Community Sticker pojawiła się na rynku w 2018 roku.

Tagi:
Przeczytaj poprzedni wpis: close

NAVI zaczyna trzeci etap European League 2021 od zwycięstwa

Trzeci i jednocześnie ostatni etap European League 2021 w Rainbow Six: Siege oficjalnie wystartował. A to oznacza, że za Natus Vincere pierwsze spotka...