STS
fot. Maciej Kołek/Anonymo Esports

Anonymo i ENCE zaproszone do zamkniętych eliminacji do IEM Fall 2021

Jako że otwarty etap zmagań o awans na Intel Extreme Masters Fall 2021 dobiega powoli końca, dziś organizatorzy rozesłali wreszcie zaproszenia do nadchodzący zamkniętych eliminacji. Co cieszy, nie zabrakło również polskich akcentów.

Polacy powalczą o miejsce na turnieju RMR

Za te odpowiedzialne jest m.in. Anonymo Esports. Podopieczni Adriana „imd” Piepera znaleźli się w gronie uczestników poprzedniego europejskiego turnieju Regional Major Rankings, czyli Flashpoint Season 3. I zaprezentowali się tam na tyle dobrze, że udało im się zgromadzić odpowiednią liczbę rankingowych punktów, by zasłużyć sobie na zaproszenie do zamkniętych eliminacji. W podobny sposób wyróżnione zostały również FaZe Clan i Fnatic. Wszystkie te trzy formacje na ten moment znajdują się poza strefą premiowaną miejscem na sztokholmskiego Majora, ale ewentualny awans na IEM-a pozwoli im choćby powalczyć o to, by rzutem na taśmę wyrwać bilet do stolicy Szwecji.

Swojej szansy na promocję poszuka także ENCE, czyli drużyna Pawła „dychy” Dychy i Olka „hadesa” Miśkiewicza. Popularne Ośmiornice w ostatnich tygodniach z bardzo dobrej strony pokazali się w ESL Pro League i zapracowali sobie na zaproszenie przyznawane na podstawie rankingu ESL. W ten sam sposób przepustkę do zamkniętego etapu otrzymały m.in. Dignitas VIE czy też powołany niedawno do życia turecki superteam, Eternal Fire. Co warte wspomnienia, w gronie uczestników zobaczymy też MAD Lions. Ekipa Jakuba „kubena” Gurczyńskiego i Filipa „tudsoNa” Tudeva dwa tygodnie temu awansowała na drodze drugich otwartych eliminacji.

Lista uczestników zamkniętych eliminacji do IEM Fall 2021:

Anonymo Esports AURA Copenhagen Flames Dignitas VIE
ENCE Endpoint CeX Eternal Fire FaZe Clan
Team Fiend Fnatic MAD Lions Movistar Riders
SKADE SINNERS Esports 4. otwarte el. 4. otwarte el.

Zamknięte eliminacje do Intel Extreme Masters Fall 2021 rozegrane zostaną między 14 a 16 września. Ostatecznie awans na lanową imprezę, która odbędzie się na przełomie września i października, uzyska dwanaście drużyn.

Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Complexity z kobiecym składem VALORANTA

Complexity Gaming na scenie VALORANTA pojawiło się latem ubiegłego roku. Teraz jednak teksańska organizacja postanowiła powiększyć zakres swojej dział...