Esports Association rozpoczęło proces rozsyłania zaproszeń na nadchodzący Puchar Narodowej Drużyny Esportu. Dzięki temu wiemy, że na śląskiej imprezie pokażą się obecnie panujący mistrzowie kraju, czyli HONORIS.

Projekt z opóźnionym zapłonem

Zespół Wiktora "TaZa" Wojtasa i Filipa "NEO" Kubskiego przeszedł długą drogę. Projekt dwóch członków Złotej Piątki w pierwszych miesiącach swojego istnienia był sporym rozczarowaniem, ale w końcu m.in. za sprawą kadrowych przetasowań udało się znaleźć lepszy balans. Dzięki niemu ekipa spod znaku wielkiego H niespodziewanie awansowała do wielkiego finału ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. W nim co prawda przegrała, ale po dyskwalifikacji x-komu AGO to jej przyznana została mistrzowska patera. Niemniej w obliczu tego sukcesu oczekiwania w stosunku do HONORIS wzrosły i najwyraźniej dwaj założyciele również byli tego świadomi. W związku z tym kilka tygodni temu dokonali małej rewolucji i zaangażowali dwóch reprezentantów Pompa Teamu, Mikołaj "mouz" Karolewski i Sebastian "fr3nd" Kuśmierz.

Legendarny stadion areną walki

Przypomnijmy, że pod nazwą Puchar Narodowej Drużyny Esportu kryją się krajowe eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021. W ich ramach 8 października rozegra się walka o jeden bilet na nadchodzącą węgierską imprezę – a wszystko to na Stadionie Śląskim w Chorzowie przy okazji odbywającego się wówczas Europejskiego Forum Przyszłości.