STS
fot. ESL/Adam Łakomy

HONORIS powalczy o awans na V4 FSF na Stadionie Śląskim

Esports Association rozpoczęło proces rozsyłania zaproszeń na nadchodzący Puchar Narodowej Drużyny Esportu. Dzięki temu wiemy, że na śląskiej imprezie pokażą się obecnie panujący mistrzowie kraju, czyli HONORIS.

Projekt z opóźnionym zapłonem

Zespół Wiktora „TaZa” Wojtasa i Filipa „NEO” Kubskiego przeszedł długą drogę. Projekt dwóch członków Złotej Piątki w pierwszych miesiącach swojego istnienia był sporym rozczarowaniem, ale w końcu m.in. za sprawą kadrowych przetasowań udało się znaleźć lepszy balans. Dzięki niemu ekipa spod znaku wielkiego H niespodziewanie awansowała do wielkiego finału ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2021. W nim co prawda przegrała, ale po dyskwalifikacji x-komu AGO to jej przyznana została mistrzowska patera. Niemniej w obliczu tego sukcesu oczekiwania w stosunku do HONORIS wzrosły i najwyraźniej dwaj założyciele również byli tego świadomi. W związku z tym kilka tygodni temu dokonali małej rewolucji i zaangażowali dwóch reprezentantów Pompa Teamu, Mikołaj „mouz” Karolewski i Sebastian „fr3nd” Kuśmierz.

Legendarny stadion areną walki

Przypomnijmy, że pod nazwą Puchar Narodowej Drużyny Esportu kryją się krajowe eliminacje do V4 Future Sports Festival 2021. W ich ramach 8 października rozegra się walka o jeden bilet na nadchodzącą węgierską imprezę – a wszystko to na Stadionie Śląskim w Chorzowie przy okazji odbywającego się wówczas Europejskiego Forum Przyszłości.

Tagi: , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapadł wyrok w sprawie Epic vs Apple. I można powiedzieć, że... wszyscy przegrali

Ponad rok temu rozpoczął się spór pomiędzy dwoma gigantami gamingowej branży. Epic Games oraz Apple stanęły do sądowej batalii i teraz po kilkunastu m...