STS
fot. Ungentium

Poniedziałek dniem podziału punktów w EMP. Dziś w akcji m.in. Ungentium

Za nami pierwsza porcja zmagań w ramach trzeciej kolejki ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Wczoraj cztery drużyny pojawiły się na serwerach i podzieliły się po równo punktami, wszak każda z nich zgarnęła na swoje konto co najmniej jedna mapę.


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


Poniedziałek dniem remisów

Na sam początek mogliśmy oglądać starcie Tarczyński Protein Teamu z M1 EDEN. Pierwszą planszą, na której pojawili się reprezentanci obu zespołów był Nuke, który prędko, bo tylko po 23. rundach, padł łupem nowych wiceliderów EMP. Jeszcze szybciej TPT zdominowało swój wybór, czyli Vertigo. Tam bowiem pozwoliło ono oponentom na zebranie zaledwie pięciu rund na swoje konto. Zdecydowanie dłuższe było starcie MAD DOG’S PACT z szukającym pierwszych punktów Dolej Miodu. Piotr „nawrot” Nawrocki i spółka zdołali takowe zgarnąć, jako że okazali się oni lepsi od rywali na Ancient. Na zakończenie dnia po raz drugi mogliśmy obserwować batalię na Vertigo, która rzutem na taśmę została zwyciężona przez podopiecznych Vincenta „VinSa” Józefiaka.

Poniedziałkowe wyniki ESL Mistrzostw Polski:

13 września
18:00 Tarczyński Protein Team 7:16 M1 EDEN Nuke
19:15 M1 EDEN 16:5 Tarczyński Protein Team Vertigo
20:30 Dolej Miodu 16:11 MAD DOG’S PACT Ancient
21:45 MAD DOG’S PACT 13:16 Dolej Miodu Vertigo

Anonymo vs HONORIS hitem dzisiejszych starć

Dolej Miodu może odhaczyć więc pierwszą wygraną w ESL Mistrzostwach Polski z listy do zrobienia, co nie zmienia faktu, że to nie koniec emocji dla polskiej formacji. Ta już dziś może powiększyć swój dorobek, wszak na zakończenie wtorkowego wieczoru stanie w szranki z Teamem ESCA Gaming. Zanim jednak do tego dojdzie o wejście na podium powalczy Ungentium, które podejmie próbujących się odbić od dna tabeli The Lycans.

Wtorkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

14 września
15:30 Ungentium vs The Lycans Nuke
16:45 The Lycans vs Ungentium Vertigo
20:30 Team ESCA Gaming vs Dolej Miodu Ancient
21:45 Dolej Miodu vs Team ESCA Gaming Inferno

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Envy i Vision Strikers w play-offach VCT Masters. Dziś pierwsze pożegnania z turniejem

Vision Strikers oraz Team Envy dołączyli do 100 Thieves fazie pucharowej VALORANT Champions Tour 2021 w Berlinie. Dziś za to czeka nas parę pierwszych...