STS
fot. Riot Games

Patch 11.19 dla LoL-a: Nerfy Ryze’a, 15 bohaterów wzmocnionych

W poprzednim tygodniu oficjalnie na serwery League of Legends weszła aktualizacja sygnowana numerem 11.18. Ta wniosła ze sobą ogrom zmian, których głównym celem była modyfikacja mety przed nadchodzącymi Worlds 2021. Jeevun Sidhu, czyli aktualny Lead Gameplay Designer gry, zapowiadał jednak, że bieżąca aktualizacja jest pewnego rodzaju testem. Wczorajszego wieczora pracownik Riot Games zaprezentował nam natomiast listę poprawek, będących w trakcie przygotowywania w ramach łatki 11.19, która ma być ostateczną wersją podczas tegorocznych Mistrzostw Świata LoL-a.

CZYTAJ TEŻ:
Patch 11.18 dla LoL-a: 33 bohaterów zaktualizowanych. Nadchodzą ogromne zmiany w mecie?

Ostatnie korekty przed startem Worlds 2021

Worlds to najważniejsza impreza całego roku, nie tylko dla samych profesjonalnych graczy i organizacji. To również bardzo ważny sprawdzian producentów gry, którzy zawsze starają się, aby rozgrywka była możliwie jak najprzyjemniejsza zarówno dla zawodników, jak i widzów. Nadchodząca edycja Mistrzostw Świata już za pasem, więc członkowie Riot Games dopinają końcowe zmiany na ostatni guzik. Z tego tytułu aktualizacja 11.19 głównie skupiać będzie się wokół rozgrywek na najwyższym szczeblu, bowiem według Jaga aż dziewiętnastu bohaterów zostanie zmienionych właśnie pod tym kątem. Jedyną zmianą dla graczy solo kolejki będzie osłabienie Sony, która ostatnimi czasy zyskała na popularności.

Brak zmian dotyczących przedmiotów oraz run

Co ciekawe, wstępne ogłoszenia dotyczące modyfikacji w 11.19 są związane tylko i wyłącznie z buffami lub nerfami postaci. Na liście nie znajdziemy żadnych przedmiotów oraz run, czy też innych zmian pod kątem chociażby dostosowania danego herosa. Oznacza to, że prawdopodobnie ostatnie zmiany Drapieżnika oraz Glewii Umbry okazały się być trafne i nie wymagają już ingerencji. Warto jednak mieć z tyłu głowy to, że lista zaprezentowana poniżej to dopiero pierwsze spostrzeżenia pracowników Riotu, które mogą się jeszcze zmienić podczas dalszych obserwacji.

Lista zmian w patchu 11.19

Patch 11.19 League of Legends wejdzie w życie w przyszłym tygodniu, 22 września.

Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poniedziałek dniem podziału punktów w EMP. Dziś w akcji m.in. Ungentium

Za nami pierwsza porcja zmagań w ramach trzeciej kolejki ESL Mistrzostw Polski w CS:GO. Wczoraj cztery drużyny pojawiły się na serwerach i podzieliły...