STS
fot. AGO ROGUE

Misfits Premier w drodze do finału EUM. Przeciwnikiem zespół delorda

Poznaliśmy już pierwszego finalistę letniej edycji European Masters. Wczoraj Karmine Corp zwyciężyło BIG po pięciomapowym boju. Dziś poznamy rywala obrońców mistrzowskiego tytułu. Będzie nim wygrany meczu pomiędzy Misfits Premier a Fnatic Rising. Zespół z czterema Polakami w składzie w zestawieniu z akademią Pomarańczowo-Czarnych jest uważany za ogromnego faworyta. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli z pewnością jednak […]

Poznaliśmy już pierwszego finalistę letniej edycji European Masters. Wczoraj Karmine Corp zwyciężyło BIG po pięciomapowym boju. Dziś poznamy rywala obrońców mistrzowskiego tytułu. Będzie nim wygrany meczu pomiędzy Misfits Premier a Fnatic Rising. Zespół z czterema Polakami w składzie w zestawieniu z akademią Pomarańczowo-Czarnych jest uważany za ogromnego faworyta. Podopieczni Pawła „delorda” Szabli z pewnością jednak będą chcieli pokrzyżować plany swoich rywali i napsuć im nieco krwi.

CZYTAJ TEŻ:
Cinkrof w finale EUM! Karmine Corp zwycięża ekipę Melonika

Finał EUM = Finał LFL?

Nie będę odkrywczy mówiąc, że szanse na sprawienie niespodzianki przez zespół polskiego szkoleniowca są niezbyt wysokie. Wszak już sama obecność brytyjskiej organizacji na tym etapie zmagań jest zaskakująca. Mało kto spodziewał się, że triumf w pojedynku z Movistar Riders w ćwierćfinale dość gładko padnie łupem Louisa „BEANA” Schmitza i spółki. Fakty są natomiast takie, że jak jeszcze brązowi medaliści SuperLigi byli do przeskoczenia, tak triumfatorzy minionego sezonu La Ligue Française są o co najmniej kilka poziomów wyżej od brygady delorda. Sukcesem będzie urwanie mapy drużynie Jakuba „Jactrolla” Skurzyńskiego.

A skoro już o niej mowa, to warto nakreślić, że sam Adrian „hatchy” Widera, czyli Sports Director całego Misfits, jest pewny zwycięstwa w dzisiejszym pojedynku, przygotowując się już na ponowne spotkanie z Karmine Corp. Ponowne, ponieważ obydwie drużyny walczyły miesiąc temu o mistrzostwo ligi francuskiej. Tam lepsi okazali się właśnie podopieczni Aleksiego „Hiivy” Kaikkonena. Akademia Królików jest zatem niezwykle zmotywowane, aby dostać się do finału EUM i tam po raz kolejny stoczyć bój z formacją Jakuba „Cinkrofa” Rokickiego. Wszyscy jednak liczymy na to, że mistrzowie Northern League of Legends Championship stawią opór MSFP i będziemy świadkami świetnego widowiska.

15 września
18:00 Fnatic Rising vs Misfits Premier BO5

Drugi z półfinałów rozpocznie się już o godzinie 18:00. Mecz ten, jak i wszystkie kolejne, będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w serwisie Twitch, YouTube oraz w telewizji. Po więcej szczegółowych informacji na temat European Masters Summer 2021 zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu w poniższy baner.

Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Fizz League of Legends

Patch 11.19 dla LoL-a: Zmiany Fizza cofnięte, wzmocnione obrażenia Qiyany w lesie

Dotarły do nas kolejne szczegóły dotyczące patcha 11.19 dla League of Legends. Patcha ważnego, bowiem to na nim będą rozgrywane zbliżające się Mistrzo...