STS
Fizz League of Legends
fot. Riot Games

Patch 11.19 dla LoL-a: Zmiany Fizza cofnięte, wzmocnione obrażenia Qiyany w lesie

Dotarły do nas kolejne szczegóły dotyczące patcha 11.19 dla League of Legends. Patcha ważnego, bowiem to na nim będą rozgrywane zbliżające się Mistrzostwa Świata w LoL-u. Deweloperzy gry zapowiadali, że poprzednia łatka sporo pozmienia, a aktualizacja oznaczona numerem 11.19 będzie nanosić ewentualnie potrzebne poprawki. Spójrzmy zatem, co konkretnie ma ona zmienić.

CZYTAJ TEŻ:
Patch 11.18 dla LoL-a: 33 bohaterów zaktualizowanych. Nadchodzą ogromne zmiany w mecie?

Kennen, Ryze i Varus osłabieni

Tym razem gracze nie muszą zbytnio martwić się tym, że ich ulubiona postać zostanie osłabiona. W gronie bohaterów, którzy oberwą nerf hammerem znalazło się zaledwie pięciu z nich. Niemniej są to postaci popularne w dzisiejszej mecie, takie jak Kennen czy Ryze. Obaj z nich będą zadawali teraz odrobinę mniejsze obrażenia, co może zmniejszyć ich popularność zarówno w profesjonalnej grze, jak i na drabince rankingowej.

Sporo czempionów ze wzmocnieniami

Piętnastu czempionów znalazło się za to na liście wzmocnionych. Przeglądając ją znajdziemy takie imiona jak Sylas, Qiyana czy Akali. Większość z planowanych modyfikacji wydaje się być kosmetyczna, aczkolwiek Riot Games zapowiadało, że wprowadzane przed Worlds 2021 zmiany mają głównie na celu uatrakcyjnienie rozgrywki dla graczy i widzów na mistrzostwach. Wysoce prawdopodobne więc, że te „tylko” kosmetyczne poprawki będą miały spore znaczenie. Na koniec warto podkreślić, że twórcy zdecydowali się wycofać zmiany dla Fizza wprowadzone w patchu 11.18, jako że te miały o wiele gorszy wpływ na jego MMR niż się spodziewano.

Pełna lista zmian w patchu 11.19 dla LoL-a:

Patch 11.19 ma pojawić się na oficjalnych serwerach League of Legends w przyszłą środę, 22 września.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo rusza do boju o IEM Fall, Wisła All iN! zaczyna grę o V4 FSF

Środa zapowiada się naprawdę smakowicie! Wszak dziś przed nami nie tylko mecze w ramach ESEA Premier i Malta Vibes Knockout Series, ale także zmagania...