STS
fot. ESL/Adam Łakomy

The Lycans tracą dywizję CS:GO. Zespół przechodzi do ThunderFlash

Dosyć niespodziewane wieści dotarły do nas dzisiejszego popołudnia. Z całą dywizją CS:GO pożegnali się The Lycans, którzy są uczestnikiem między innymi ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021. Tomasz „freo” Wolski nie pozostaną jednak na długo bez organizacji, bowiem jednocześnie zasilają oni szeregi Thunderflash.

Drużyna jednak będzie zmuszona dograć rozgrywki spod szyldu ESL jako The Lycans, a wszystko to z powodu regulaminu rozgrywek. – Niestety regulamin ESL Mistrzostw Polski nie pozwala na zmiany w trakcie rozgrywek, dlatego tą konkretną imprezę dograją jeszcze jako TL. Nie zmienia to jednak faktu, że m.in. następny sezon Dywizji Profesjonalnej Polskiej Ligi Esportowej rozegrają już pod banderą Pioruna – możemy przeczytać w ogłoszeniu.

Skład ma za sobą sukces w postaci awansu do trwającej obecnie EMP, chociaż w niej nie radzi sobie już za dobrze. Zespół jest na stan dzisiejszy czerwoną latarnią ligi, wszak do tej pory jako jedyny nie zdobył na swojej drodze żadnych punktów, pomimo sześciu rozegranych meczów. Sami zawodnicy również nie radzą sobie najlepiej indywidualnie, bowiem trzech z nich po trzech kolejkach znajduje się w najgorszej dziesiątce zmagań.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Kiedy poznamy grupy Worlds 2021? Data losowania i koszyki ujawnione

Coraz bardziej zbliżamy się do inauguracji Worlds 2021, które zaczyna się już 5 października, czyli za niecałe trzy tygodnie. Nadal nie znamy jednak n...