STS

Ciąg dalszy zmian w AVEZ, organizacja żegna skład KRAKEN i zaczyna testy

Fani Creative AVEZ zdecydowanie nie powinni mrugać, bo przez tę chwilę nieuwagi mogą przegapić kolejne doniesienia z obozu swojej ulubionej formacji. Formacji, która właśnie dokonała kolejnych kadrowych przetasowań. KRAKEN uwolniony W ich wyniku współpracę z organizacją zakończył skład Creative KRAKEN, co jest dość zaskakujące, bo współpraca między stronami trwała niespełna dwa miesiące. – Widzę, że […]

Fani Creative AVEZ zdecydowanie nie powinni mrugać, bo przez tę chwilę nieuwagi mogą przegapić kolejne doniesienia z obozu swojej ulubionej formacji. Formacji, która właśnie dokonała kolejnych kadrowych przetasowań.

KRAKEN uwolniony

W ich wyniku współpracę z organizacją zakończył skład Creative KRAKEN, co jest dość zaskakujące, bo współpraca między stronami trwała niespełna dwa miesiące. – Widzę, że niektórzy nie rozumieją decyzji, to może pokrótce wyjaśnię. Kapitan KRAKENÓW również był za tym, aby odejść z AVEZ, bo teraz chłopacy nie będą w żaden sposób blokowani, żeby brać udział w różnych kwalifikacjach/turniejach. Wiele organizatorów, zabrania wystawiania dwóch składów do tych samych kwalifikacji/turniejów. No i do chłopaków nic nie mamy, rozstaliśmy się w zgodzie i ta decyzja obu stronom wyjdzie na dobre – opowiedział o powodach tej decyzji menadżer Ośmiornic, Kamil Kozak.

Co ciekawe, wraz z ekipą KRAKEN formację opuścił również Artur „LeS” Leszczyński. Ten do niedawna związany był właśnie z tą ekipą, ale w ubiegłym tygodniu został przesunięty do głównego składu jako następca Rafała „sNx-a” Snopka. Teraz jednak odchodzi wraz ze swoimi dotychczasowymi kolegami, co oznacza, że w AVEZ powstał wakat. Kto go zapełni? Tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko zakończy się w najbliższym czasie, gdy dobiegną końca prowadzone obecnie testy. Z tego też powodu zespół podczas wczorajszego pojedynku w ESEA Main z Teamem D13 musiał korzystać ze wsparcia swojego trenera, Adriana „AlcesTa” Chyziaka. Mimo tych niedogodności Ośmiornicom ostatecznie udało się wygrać 16:13.

Skład Creative AVEZ prezentuje się następująco:

  • Dawid „SaMey” Stańczak
  • Dawid „pendzelek” Ryczko
  • Dominik „fanatyk” Barkiet
  • Kacper „gRuChA” Gruszeczka
  • Adrian „AlcesT” Chyziak – trener
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Lista uczestników europejskiego IEM Fall zamknięta. Kto stanie do ostatecznego boju o Majora?

Wczoraj zakończyły się ostatnie mecze zamkniętych eliminacji do europejskiego Intel Extreme Masters Fall 2021. A to oznacza, że poznaliśmy komplet eki...