STS
fot. GG League/Maciej Kołek

Czas na kolejne mecze w ESL MP. Czy Wisła wróci na fotel lidera, czy HONORIS powędruje w górę?

Krajowa czołówka sceny CS:GO wraca do gry. Oto bowiem przed nami czwarta kolejka zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski, podczas której w akcji zobaczymy m.in. dawno niewidzianych obrońców tytułu z HONORIS. Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski: Obrońcy tytułu wracają do gry Filip „NEO” Kubski, Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka pauzowali w ESL MP od momentu […]

Krajowa czołówka sceny CS:GO wraca do gry. Oto bowiem przed nami czwarta kolejka zmagań w ramach ESL Mistrzostw Polski, podczas której w akcji zobaczymy m.in. dawno niewidzianych obrońców tytułu z HONORIS.


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


Obrońcy tytułu wracają do gry

Filip „NEO” Kubski, Wiktor „TaZ” Wojtas i spółka pauzowali w ESL MP od momentu zakończenia kolejki numer jeden, w związku z czym na ten moment znajdują się w strefie spadkowej. Nie ma to jednak większego znaczenia, bo skład spod znaku wielkiego H może szybko z niej uciec, ale pod warunkiem, że będzie regularnie punktować. A niebagatelną okazją ku temu będzie potyczka z jednym z beniaminków, Tarczyński Protein Teamem. Gracze TPT w pierwszych tygodniach jesiennego sezonu mierzyli się wyłącznie z innymi beniaminkami, ale nie potrafili żadnego z nich zdominować, w efekcie czego zdobyli tylko siedem punktów na osiemnaście możliwych. A to pozwala domniemywać, że HONORIS będzie mieć dziś sporą szansę, by zgarnąć dla siebie całą pulę i rozpocząć marsz w stronę czołówki.

Wisła wróci na fotel lidera?

Kilka godzin wcześniej zaprezentuje się nam Anonymo Esports. Podopieczni Adriana „imd” Piepera mają za sobą rozczarowujący tydzień, w którego trakcie musieli porzucić marzenia o awansie na Majora. Jakby tego było mało, w ESL MP także na razie radzą sobie średnio, bo dwukrotnie zdążyli już stracić punkty i to w spotkaniach z teoretycznie niżej notowanymi rywalami. A to nie jest zbyt dobry prognostyk przed poniedziałkową potyczką z Wisłą All iN! Games Kraków, która w tym sezonie wygrała wszystkie dotychczasowe mecze. Ale to nie dziwi, bo Biała Gwiazda wygląda obecnie bardzo mocno i nie byłoby zaskoczeniem, gdyby także dziś dołożyła do swojego dorobku dwa triumfy.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

20 września
18:00 Wisła All iN! vs Anonymo Esports Mirage
19:15 Anonymo Esports vs Wisła All iN! Ancient
20:30 Tarczyński Protein Team vs HONORIS Nuke
21:45 HONORIS vs Tarczyński Protein Team Inferno

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ostatnia prosta do Majora. Znamy wszystkich uczestników ostatnich turniejów RMR

Cykl eliminacyjny do Intel Extreme Masters Fall 2021 dobiegł końca. A to oznacza, że znamy już wszystkich uczestników ostatniej serii turniejów Region...