Nie da się ukryć, że wszyscy spodziewali się po OG znacznie więcej. Ostatecznie jednak międzynarodowy skład kompletnie zawiódł podczas fazy grupowej BLAST Premier Fall 2021 i w efekcie nie może być pewny gry na nadchodzących jesiennych finałach.


Wszystko o BLAST Premier Fall Groups 2021:


16:0 na Ancient!

Mateusz "mantuu" Wilczewski i spółka swoją przygodę z zawodami zaczęli od naprawdę trudnego zadania. Wszak na ich drodze stanął najlepszy obecnie zespół świata, Natus Vincere. I trzeba OG oddać, że łatwo się nie poddało. Co prawda sam mantuu nie błyszczał, ale jego koledzy starali się to rekompensować, dzięki czemu ostatecznie polegli dopiero po trzech mapach. Trzy mapy potrzebne były również w meczu dolnej drabinki, w którym drużyna naszego rodaka natrafiła na FaZe Clan. Niemniej i tym razem, chociaż walczyła, to ostatecznie musiała uznać wyższość swojego rywala. Tym samym OG dołączyło do MIBR i Evil Geniuses w mało chlubnym gronie formacji, które na jesiennym BLAST Premier Groups nie wygrał ani jednego starcia.

Jeżeli zaś chodzi o walkę o awans, to tutaj było niemniej ciekawie. Przede wszystkim na Ancient padł wynik 16:0! Ten stał się udziałem FaZe, które dzięki niemu upiekło kilka pieczeni na jednym ogniu. Po pierwsze, przypieczętowało nim swoje zwycięstwo nad Complexity Gaming. Po drugie, odegrało się ekipie Marcelo "coldzery" Davida za wcześniejszą porażkę. I po trzecie, zapewniło sobie miejsce na jesiennych finałach! Na tych na pewno zobaczymy również wspomniane NAVI. Zespół Oleksandra "s1mple'a" Kostylieva zgodnie z oczekiwaniami nie miał sobie równych i po trzech wygranych z rzędu finiszował na pierwszym miejscu w grupie C.

Komplet wyników grupy C BLAST Premier Fall Groups:

Półfinał UB Finał UB Finał
Natus Vincere 2
OG 1
Natus Vincere 2
Complexity Gaming 1
FaZe Clan 0 Natus Vincere 2
Complexity Gaming 2 FaZe Clan 0
1. runda LB Finał LB
Complexity Gaming 1
FaZe Clan 2
OG 1
FaZe Clan 2

Po więcej informacji na temat BLAST Premier Fall Groups 2021 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu tutaj.