STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Już dziś Wisła All iN! może awansować na V4 Future Sports Festival 2021

Wisła All iN! Games Kraków od zwycięstwa zaczęła swoją przygodę z V4 International Cup. Dzięki temu Biała Gwiazda już dziś może przypieczętować swój awans na nadchodzące V4 Future Sports Festival 2021 w Budapeszcie.

Wisła o krok od międzynarodowego lana

Od wspomnianego awansu drużynę Kuby „Markosia” Markowskiego dzieli już tylko jedno zwycięstwo. Być może uda im się sięgnąć po nie dziś, ale na przeszkodzie Polakom stanie Team Fiend. Bułgarzy przygotowują się obecnie do występu na Intel Extreme Masters Fall 2021 i ewentualny sukces w postaci zdobycia biletu do stolicy Węgier byłby dla nich z pewnością sporym buffem motywacyjnym. Buffem będącym na wyciągnięcie ręki, bo wydaje się, że Wiślacy nie są ostatnio w przesadnie wysokiej formie, o czym świadczyć może chociażby wczorajsza porażka z Anonymo Esports w ESEA Premier. Niemniej jeżeli podopiecznym krakowskiego klubu także i dziś powinie się noga, to jeszcze nic straconego – wciąż będą mogli wywalczyć miejsce na V4 Future Sports Festival, ale już w dolnej drabince.

CZYTAJ TEŻ:
Drużyna z Polski wygrywa lanowe finały Dr Pepper Academy!

HONORIS i MAD Lions po ESEA Premier

W poniedziałek warto będzie również śledzić wydarzenia w ESEA Advanced. Tam przecież w górnej drabince play-offów nadal możemy śledzić poczynania sześciu naszych rodaków, którzy prą przed siebie, by dostać się do upragnionej ESEA Premier. Dziś wspomniana szóstka może postawić kolejny krok na swojej drodze – HONORIS czekać będzie spotkanie ze Szwedami z Lilmiksu, podczas gdy podopieczni Jakuba „kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions podejmą Team Finest. Zwycięzcy tych pojedynków dostaną się do czwartej rundy górnej drabinki, przegrani natomiast będą musieli szukać swojej szansy w drabince dolnej. Niemniej tam nie będzie już miejsca na błędy.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

27 września
18:00 HONORIS vs Lilmix BO3 transmisja
19:30 Wisła All iN! vs Team Fiend BO3 transmisja
20:30 MAD Lions vs Team Finest BO3 transmisja
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Anonymo i TPT zainaugurują 5. kolejkę ESL Mistrzostw Polski

Faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski w CS:GO znajduje się na półmetku. Już dziś rozpocznie się jednak piąta kolejka, która może sporo namieszać w kwe...