STS
siuhy mouz nxt
fot. twitter.com/mousesports

Szejn i siuhy przystępują do obrony tytułu WePlay Academy League

Co prawda drugi sezon WePlay Academy League rozpoczął się już wczoraj, ale broniące tytułu mouz NXT do gry przystąpi dopiero dziś. Przed popularnymi Myszami starcie z outsiderami poprzedniej odsłony rozgrywek. mouz NXT rusza po drugi tytuł z rzędu Pierwszą przeszkodą na drodze Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego będzie FURIA Esports. Zespół z Brazylii […]

Co prawda drugi sezon WePlay Academy League rozpoczął się już wczoraj, ale broniące tytułu mouz NXT do gry przystąpi dopiero dziś. Przed popularnymi Myszami starcie z outsiderami poprzedniej odsłony rozgrywek.

mouz NXT rusza po drugi tytuł z rzędu

Pierwszą przeszkodą na drodze Kamila „siuhego” Szkaradka i Huberta „Szejna” Światłego będzie FURIA Esports. Zespół z Brazylii z pewnością nie wspomina najlepiej inauguracyjnej edycji ligi dla akademii, gdyż to właśnie oni zakończyli wówczas zmagania na ostatnim miejscu. Teraz ma być inaczej i pomóc w poprawie wyników mają nowe nabytki, w tym Lucas „honda” Honda, który po kilku miesiącach gry w pierwszym zespole FURII zdążył nabrać sporo doświadczenia. Ale i mouz NXT nie próżnowało, bo od momentu zakończenia WePlay Academy League Season 1 próbowało swoich sił w rozgrywkach seniorskich. Efekt? Wygrana z GORILLAZ, drużyną Robina „flushy” Rönnquista, a także naprawdę wyrównany bój stoczony… z głównym składem FURII, której Szejn, siuhy i spółka zdążyli napsuć sporo krwi nim polegli ostatecznie 1:2. Trudno w tej sytuacji nie uznać, że każdy inny środowy wynik niż wysoka wygrana młodych Myszy będzie naprawdę sporym zaskoczeniem.

CZYTAJ TEŻ:
Ungentium wraca na pierwsze miejsce w ESL Mistrzostwach Polski

Przed nami druga kolejka PLE

W międzyczasie czekają nas również spotkania drugiego tygodnia dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Kolejkę zainauguruje pojedynek z udziałem obecnych mistrzów Polski, HONORIS, którzy mierzyć się będą z o wiele niżej notowanym M1 EDEN, dla którego będzie to debiut w tym sezonie. Kilka godzin później po pierwszą wygraną ruszy x-kom AGO. Przed tygodniem Jastrzębie musiały uznać wyższość Filipa „NEO” Kubskiego i spółki, ale teraz podejmą grający w kratkę MAD DOG’S PACT. Coś dla siebie znajdą również fani Izako Boars. Podopieczni organizacji Piotra „izaka” Skowyrskiego będą mieli szansę na drugie z rzędu zwycięstwo, ale to pod warunkiem, że poradzą sobie z nieobliczalnym Teamem ESCA Gaming.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

29 września
13:00 HONORIS vs M1 EDEN BO3 transmisja
16:00 MAD DOG’S PACT vs x-kom AGO BO3 transmisja
17:00 mouz NXT vs FURIA Academy BO3 transmisja
19:00 Izako Boars vs Team ESCA Gaming BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

PL123 przejmuje miejsce Anonymo w dywizji mistrzowskiej PLE

Wiemy już, kto przejmie zwolnione przez Anonymo Esports miejsce w dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. Ostatecznie padło na PL123, które w...