STS
Hauntzer, Golden Guardians, LCS 2020 Spring
fot. Riot Games/Oshin Tudayan

TSM rozstaje się z trzema zawodnikami akademii

Podczas gdy jedne drużyny szlifują swoje umiejętności przed zbliżającymi się mistrzostwami świata, inne – które na Worlds nie zagrają – mogą już myśleć nad zmianami w składzie. W gronie tych drugich znajduje się TSM, które bój o miejsce na tegorocznym czempionacie globu przegrało na ostatniej prostej z Cloud9. I choć jak na razie organizacja nie zdecydowała się na zmiany w wyjściowej piątce, to rozpoczęła już przebudowę swojej akademii, żegnając minionej nocy trójkę zawodników tego składu.

Hauntzer, Sword i Cody Sun na wylocie

Z drużyną pożegnali się Kevin „Hauntzer” Yarnell, Rico „Sword” Chen oraz Cody Sun, grający kolejno na pozycji toplanera, midlanera oraz botlanera. Fani północnoamerykańskich rozgrywek powinni kojarzyć szczególnie pierwszego oraz trzeciego z wymienionych, bo ci jeszcze w 2020 roku walczyli na najwyższym szczeblu League of Legends Championship Series. W ostatnich miesiącach natomiast mogliśmy ich oglądać już tylko w lidze akademii, a same wyniki pozostawiały wiele do życzenia, bo zarówno podczas wiosennego, jak i letniego splitu akademia TSM zajęła dopiero siódmą lokatę. Czas pokaże, czy w roku 2022 uda się poprawić te rezultaty, jednak jeśli faktycznie TSM poradzi sobie lepiej w drugiej lidze, to już w innym składzie.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Kto nowym toplanerem i botlanerem?

Mimo iż organizacja Andy’ego Dinha pożegnała trzech graczy, to przed startem kolejnego sezonu ma tylko dwa wakaty do wypełnienia. Wciąż ważny kontrakt posiada bowiem drugi z midlanerów, Ji „Takeover” Cha Hyeun-min, a także aktualni dżungler i wspierający drużyny – Young „Hyper” Seo oraz Wang „Yursan” Sheng-Yu. Tak prezentuje się skład akademii TSM na chwilę obecną:

tsm logo
Young „Hyper” Seo
Ji „Takeover” Cha Hyeun-min
Wang „Yursan” Sheng-Yu
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl – wrzesień 2021

Kolejny miesiąc za nami. Przyszła zatem pora na kolejne podsumowanie zmian, do których doszło w Rankingu Cybersportu na przestrzeni ostatnich trzydzie...