STS
MAD Lions Worlds 2021
fot. MAD Lions

Tradycji stało się zadość. Oto koszulki przedstawicieli LEC na Worldsy

Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie Mistrzostw Świata w League of Legends. Kiedy gracze szlifują swoją formę na Summoner’s Rifcie wszystkie oczy skierowane są na ranking soloQ i formę poszczególnych graczy. Tymczasem wszystkie europejskie organizacje zaprezentowały nam już oficjalne trykoty, w jakich gracze będą występować już za kilka dni.

Ekipy z LEC zaprezentowały specjalne koszulki

Mistrzowie League of Legends European Championship dziś zaprezentowali swoje oficjalne stroje na tegoroczne Worldsy. MAD Lions, podobnie jak Rogue, postawiło na kolor niebieski. Dla ekipy, w której znajduje się Kacper „Inspired” Słoma oraz Adrian „Trymbi” Trybus, dobór kolorów był dosyć naturalny. Inaczej jest w przypadku Lwów, którzy podeszli do tego tematu – przynajmniej jak na siebie – rewolucyjnie. Dotychczasowa biel ustąpiła, natomiast złote dodatki zostały zachowane.

https://twitter.com/MADLions_EN/status/1443938893003427840

Łotrzyki natomiast swoje stroje zaprezentowały wczoraj. Można powiedzieć, że w porównaniu do strojów z fazy zasadniczej LEC, największą różnicę widać w tonacji, która jest dużo ciemniejsza. Jednak nie poszli oni drogą Fnatic ani MAD Lions. Rogue zachowało bowiem kolor, z którym wszyscy możemy kojarzyć tę ekipę. Wyróżniającym się aspektem jest napis na rękawku, który możemy zaobserwować na zdjęciu z Inspiredem, a mianowicie „find your grind”.

https://twitter.com/Rogue/status/1443592547696218113

Fnatic jako pierwsza ekipa z Europy zaprezentowała swoje trykoty na Worldsy cztery dni temu. Wydaje się, że to właśnie ta organizacja najbardziej poeksperymentowała jeśli chodzi o finalny efekt. Formacja postawiła na metaliczny miraż, który okazał się niemałym zaskoczeniem dla wielu kibiców. Bez wątpienia można stwierdzić, iż to właśnie zespół kojarzony z pomarańczowo-czarnymi barwami najbardziej innowacyjnie podszedł do tego tematu.

Tak więc wiemy już jak wizualnie zaprezentują się drużyny z Europy na zbliżających się Mistrzostwach Świata w League of Legends. Miejmy nadzieje, że będziemy je oglądać jak najdłużej. Nowe stroje mogą znaleźć również zastosowanie w przyszłości. Pamiętajmy, że potencjalne zwycięstwo jednej z ekip przyniosłoby nowe skórki w League of Legends w jej barwach.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Poważne problemy zdrowotne Ceba. Francuza ominie The International?

Od startu jubileuszowej, dziesiątej odsłony The International dzieli nas już niespełna tydzień. Niewykluczone jednak, że nie wszystkim anonsowanym pie...