STS
fot. Kinguin/Jeremi Śpiewak

Awans na wyciągnięcie ręki. Szejn i siuhy o krok od lana w Kijowie

Wtorek to kolejny dzień, który przyniesie nam prawdziwy wysyp pojedynków z udziałem rodzimych graczy Counter-Strike’a. Dziać się będzie zarówno na obczyźnie, jak i na naszym podwórku. Warto więc zarezerwować sobie sporo czasu, by przypadkiem niczego nie przegapić.

Szejn i siuhy pojadą do Kijowa?

Najważniejszy we wtorek mecz rozegrany zostanie z udziałem mouz NXT. Kamil „siuhy” Szkaradek, Hubert „Szejn” Światły i ich koledzy już dziś mogą zapewnić sobie awans na lanowe finały WePlay Academy League Season 2 w Kijowie. A wszystko dzięki dwóm zwycięstwom, które odnieśli w minionych dniach, ogrywając zarówno FURIĘ Academy, jak i VP.Prodigy. Ostatnią przeszkodą na drodze podopiecznych niemieckiej organizacji będzie Fnatic Rising, które ma z akademią Myszy pewne rachunki do wyrównania. Wszak to zespół naszych rodaków jeszcze w pierwszym sezonie pozbawił graczy brytyjskiej formacji miejsca w wielkim finale. Teraz pojawi się okazja, by się odegrać, aczkolwiek to mouz będzie faworytem.

CZYTAJ TEŻ:
Ranking polskich drużyn CS:GO by Cybersport.pl

Illuminar i Izako Boars walczą o życie

Dzień rozpocznie jednak Illuminar Gaming, które podejmie GamerLegion w ramach drugiej serii regionalnych starć Pinnacle Fall Series. Jeżeli podopieczni Jędrzeja „bogdana” Rokity polegną, to znajdą się na skraju eliminacji. Takich problemów nie ma natomiast x-kom AGO. Popularne Jastrzębie są o krok od awansu do play-offów Elisa Invitational Fall 2021, zaś na ich drodze stanie GORILLAZ Robina „flushy” Rönnquista. O miejsce w play-inach REPUBLEAGUE Season 2 postarają się natomiast Izako Boars, aczkolwiek, by osiągnąć swój cel, muszą wygrać we wtorek aż dwa spotkania. Coś dla siebie znajdą też fani Polskiej Ligi Esportowej – w dywizji profesjonalnej o punkty zawalczą m.in. Pasha Gaming Camp, Ungentium oraz akademia Anonymo Esports.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

5 października
12:00 Illuminar Gaming vs GamerLegion BO3 transmisja
13:00 x-kom AGO vs GORILLAZ BO3 transmisja
13:00 Izako Boars vs K23 BO3 transmisja
15:00 Pasha Gaming Camp vs Ungentium BO3 transmisja
18:00 Lodis by Illuminar vs GGPredict VIXIT BO3 transmisja
19:00 Izako Boars/K23 vs ENTER/Singularity BO3 transmisja
19:30 mouz NXT vs Fnatic Rising BO3 transmisja
21:00 Anonymo Academy vs ThunderFlash BO3 transmisja
Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Zapowiedziano kolejną edycję Trinity Force Pucharu Polski! Zapisy już ruszyły

Po zakończeniu letniej edycji European Masters wydawało się, że czeka nas kilka miesięcy stagnacji na polskiej scenie League of Legends. Podczas gdy o...