STS
NEO TaZ CS:GO
fot. GG League/Maciej Kołek

Walcz o nagrody i trenuj pod okiem legend. Polish Esport Cup powraca

Polish Esport Cup powraca wraz z czwartym sezonem zmagań. Ten przyniesie ze sobą kilka nowości, którym zdecydowanie warto się przyjrzeć. Tym bardziej że w całość zaangażowane będą naprawdę znane nazwiska.

Fanatycy CS:GO i R6 na start!

W nadchodzącej edycji PEC-a rywalizacja ograniczy się do dwóch tytułów – Counter-Strike’a: Global Offensive oraz Rainbow Six: Siege. Wszyscy zainteresowani udziałem w turnieju mogą zapisać się już dziś pod tym adresem. Warto mieć jednak na uwadze, że liczba miejsc przewidzianych przez organizatorów jest ograniczona. Warto przy okazji też wspomnieć o pewnych nowościach, które dotyczą obu gier. W przypadku R6 zastosowany zostanie system ligowy, co oznacza, że potencjalny mistrz będzie musiał utrzymać wysoką dyspozycję w dłuższym okresie. Jeżeli zaś chodzi o graczy CS:GO, to ci będą mieli okazję, by porozmawiać i poduczyć się pod okiem członków legendarnej Złotej Piątki, czyli Filipa „NEO” Kubskiego, Wiktora „TaZa” Wojtasa czy też Mariusza „Loorda” Cybulskiego, a także Jacka „minise’a” Jeziaka z MAD DOG’S PACT.

Podział puli nagród Polish Esport Cup:

Counter-Strike: Global Offensive:

  1. miejsce – 15 000 zł
  2. miejsce – 5 000 zł
  3. miejsce – 1 000 zł
  4. miejsce – 1 000 zł
Rainbow Six: Siege:

  1. miejsce – 10 000 zł
  2. miejsce – 2 000 zł
  3. miejsce – 1 000 zł
  4. miejsce – 1 000 zł

Czwarty sezon Polish Esport Cup rozpocznie się 13 października i potrwa do 14 listopada. Co ważne, organizatorzy przewidzieli nagrody nie tylko dla uczestników, ale również i dla najbardziej aktywnych kibiców. Czym one będą? Jak będzie można je zdobyć? Tego dowiemy się wkrótce.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Ubisoft robi kolejne podejście do gatunku BR. Zapowiedziano Ghost Recon Frontline

W ubiegłym roku Ubisoft przypuścił pierwszy szturm na zdawałoby się podzielony już tort z napisem battle royale. Ostatecznie jednak Hyper Scape serc g...