STS
fot. Wisła All iN!/Jeremi Śpiewak

Pracowity dzień Wisły All iN! w ESL Mistrzostwach Polski

Na początku jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO był taki moment, że to Wisła All iN! Games Kraków przewodziła stawce. Potem jednak Biała Gwiazda radziła sobie różnie i obsunęła się w odmęty przeciętności. Czy na długo? Na to pytanie odpowiedź poznamy już dziś, gdy Wiślacy staną przed szansą na zdobycie aż dwunastu punktów! Wszystko o […]

Na początku jesiennego sezonu ESL Mistrzostw Polski w CS:GO był taki moment, że to Wisła All iN! Games Kraków przewodziła stawce. Potem jednak Biała Gwiazda radziła sobie różnie i obsunęła się w odmęty przeciętności. Czy na długo? Na to pytanie odpowiedź poznamy już dziś, gdy Wiślacy staną przed szansą na zdobycie aż dwunastu punktów!


Wszystko o ESL Mistrzostwach Polski:


Z szóstego miejsca na miejsce drugie?

Zdobycz to nie do pogardzenia, bo dzięki niej Kuba „Markoś” Markowski i spółka wskoczyliby na drugie miejsce, tuż za plecy Ungentium. Co więcej, to właśnie podopieczni Macieja „Luza” Bugaja będą w poniedziałek jednym z oponentów graczy krakowskiego klubu, co tylko zwiększa stawkę. Wszak ewentualne zwycięstwa nie tylko pozwolą Wiśle zwiększyć swój dorobek, ale i uniemożliwią dokonanie tego samego najpoważniejszemu obecnie rywalowi. Żeby było ciekawiej, kilka godzin później Biała Gwiazda mierzyć się będzie z Teamem ESCA Gaming, czyli… trzecim obecnie zespołem w tabeli. Gołym okiem widać, że przed zawodnikami Mariusza „Loorda” Cybulskiego naprawdę spore wyzwanie, ale nagroda z pewnością będzie warta jego podjęcia.

Swoje nadzieje mają również The Lycans. Nadzieje coraz mniejsze, bo beniaminek w tym sezonie wygrał zaledwie jedno z dziesięciu spotkań i prawdopodobieństwo utrzymania w rozgrywkach nieubłaganie topnieje. Tak naprawdę dla Lykanów to już ostatni dzwonek, by jeszcze zdobyć się na ostatni zryw i cudem wskoczyć na karuzelę z napisem „walka o uniknięcie degradacji”. Czy się uda? Cóż, patrząc na dotychczasową formę zespołu, trudno na to liczyć. Tym bardziej że na drodze outsiderów ESL MP stanie Tarczyński Protein Team, który z jednej strony sam nie może być pewny pozostania w najwyższej klasie rozgrywkowej, a z drugiej potrafił zaskoczyć chociażby Anonymo Esports. Tak więc nie będzie przesadą uznanie TPT za faworyta poniedziałkowej potyczki.

Poniedziałkowy harmonogram ESL Mistrzostw Polski:

11 października
18:00 Wisła All in! vs Ungentium Mirage
19:15 Ungentium vs Wisła All in! Nuke
20:30 Wisła All in! vs Team ESCA Gaming Overpass
20:30 The Lycans vs Tarczyński Protein Team Vertigo
21:45 Team ESCA Gaming vs Wisła All in! Nuke
21:45 Tarczyński Protein Team vs The Lycans Nuke

Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem oglądać można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2021 zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Trymbi, Rogue, LEC

To co tygryski lubią najbardziej – rozpoczynamy główny etap Worlds 2021!

Po dniu przerwy nadszedł czas, aby oficjalnie otworzyć główny etap tegorocznych mistrzostw świata League of Legends. Już od godziny 13:00 będziemy mog...