Wystartowały najważniejsze rozgrywki CS:GO w tym roku - PGL Major Stockholm 2021, w których walka toczy się o $2.000.000. Marka Samsung Odyssey, jako partner polskiej transmisji, przygotował dla widzów specjalny konkurs oraz promocję z gamingowymi monitorami w rolach głównych!

Kibicuj Polakom!

Podczas tegorocznych Mistrzostw Świata Counter-Strike’a będziemy mogli zobaczyć trzech polskich zawodników. Duet w postaci Pawła “dychy” Dychy oraz Olka “hadesa” Miskiewicza wraz z zespołem ENCE przebojem wdarł się na listę uczestników PGL Major Stockholm 2021, w pełni wykorzystując ostatnią szansę. Polski duet rozpoczął zmagania w zawodach od Fazy Pretendentów, w której obecnie posiada bilans 2-1. Eksperci określają międzynarodową formację z naszymi rodakami jako jednego z potencjalnych czarnych koni, których powinni się bać nawet faworyci Majora. Trzecim zawodnikiem jest Michał "MICHU" Müller, który rozpocznie swoją grę od Fazy Legend, a wystąpi wraz z amerykańską reprezentacją Evil Geniuses.

Wygrywaj monitory Samsung Odyssey G5

Marka Samsung Odyssey jako partner polskiej transmisji Majora przygotowała dla fanów Counter-Strike’a aż dwa konkursy, w których do wygrania będą dwudziestosiedmio calowe monitory gamingowe Samsung Odyssey G5. Pierwszy konkurs przeprowadzony zostanie na profilu Facebook Piotra “Izaka” Skowyrskiego, który polecamy śledzić w trakcie Majora. Natomiast równolegle można wziąć udział w konkursie prowadzonym pod adresem https://samsungodyssey.com/pl, gdzie wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe które brzmi:

Odyssey - długa podróż pełna emocji. To właśnie powód dla którego Samsung ogłasza konkurs! Jak wiemy gry to ogrom historii i wspomnień. Wspomnienia te zazwyczaj są pozytywnymi doznaniami, które odbiły się na naszym życiu. Opisz grę, która najbardziej zapadła Ci w pamięci oraz historie z nią związaną i wygraj monitor Samsung Odyssey!

Skorzystaj ze specjalnych promocji

W trakcie trwania PGL Major Stockholm 2021, tylko przez 12 dni, dostępna będzie promocja na profesjonalny, zakrzywiony monitor dla graczy Samsung Odyssey G9 49 cali z płynnym obrazem dzięki G-Sync i FreeSync Premium PRO. Pierwotny koszt sprzętu okrojony zostanie aż o 1000 złotych, dając historycznie niską cenę!

Gdzie oglądać?

Agencja gamingowa Fantasyexpo przy współpracy z firmą FRENZY przygotuje polską transmisję z PGL Major Stockholm 2021, której partnerem została marka Samsung Odyssey. Tak wyjątkowe wydarzenie potrzebuje doświadczonej obsady komentatorskiej, dlatego wśród casterów zobaczymy takie persony jak Piotr “Izak” Skowyrski, Paweł “Saju” Pawełczak, Radek “mad1” Florkowski, Łukasz “Hermes” Pożyczek, Dominik “Domek” Nowakowski, Jakub “Swelder” Grzegorski. Organizatorzy przewidują również ciekawych gości w roli ekspertów i analityków, a wśród nich na pewno pojawi się komentator ESL Polska – Kuba “KubiK” Kubiak. Transmisję będzie można oglądać w serwisie Twitch na kanale twitch.tv/izakooo oraz w telewizji Polsat Games.

Artykuł powstał we współpracy z Fantasyexpo Sp. z o.o.