STS
fot. Tarczyński Protein Team

TPT zmienia tuż przed play-offami ESL MP. Nowy prowadzący na testach

Za Tarczyński Protein Teamem dość przeciętna faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski. A może nawet bardziej niż przeciętna, bo niewiele brakowało, a ekipa ostatecznie spadłaby z rozgrywek. Śledź transfery na scenie Counter-Strike’a: Nowy prowadzący na play-offy ESL MP Uratowały ją jednak problemy techniczne w Dolej Miodu, przez które zespół ten musiał walkowerem oddać starcie z Anonymo […]

Za Tarczyński Protein Teamem dość przeciętna faza zasadnicza ESL Mistrzostw Polski. A może nawet bardziej niż przeciętna, bo niewiele brakowało, a ekipa ostatecznie spadłaby z rozgrywek.


Śledź transfery na scenie Counter-Strike’a:


Nowy prowadzący na play-offy ESL MP

Uratowały ją jednak problemy techniczne w Dolej Miodu, przez które zespół ten musiał walkowerem oddać starcie z Anonymo Esports. Konsekwencją tego było odebranie trzech punktów, przez co DM finiszowało za TPT. A Tarczyński natomiast rzutem na taśmę awansował do fazy pucharowej, aczkolwiek w drużynie najwyraźniej byli świadomi problemów, które im doskwierały. W związku z tym przed pierwszym meczem w play-offach w składzie doszło do zmiany i to od razu na stanowisku prowadzącego!

Tym dotychczas był Karol „NATSU” Olszak, który teraz usiadł na ławce rezerwowych. Zamiast niego poczynaniami TPT podczas piątkowego spotkania z Teamem ESCA Gaming sterować będzie Rafał „sNx” Snopek. 19-latek do niedawna związany był z Creative AVEZ, którego barw bronił między marcem a wrześniem. Teraz zaś trafił do Tarczyńskiego, gdzie w najbliższym czasie będzie przechodzić testy. Podczas nich występować będzie zarówno w ESL MP, jak i w Polskiej Lidze Esportowej, gdzie jego nowy zespół znajduje się tuż nad strefą spadkową.

Skład Tarczyński Protein Teamu prezentuje się następująco:

  • Michał „mchk” Bartosiak
  • Bartłomiej „Masked” Trybuła
  • Szymon „sk1tt” Rogoziński
  • Adrian „Bojjar” Bojar
  • Rafał „sNx” Snopek – testy
  • Damian „MdN” Kisielewski – trener
  • Karol „NATSU” Olszak – rezerwowy
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
PACT CS:GO

Ruszają play-offy ESL Mistrzostw Polski, w akcji m.in. ESCA i PACT

Tak szybko, jak się rozpoczęła, tak szybko przerwa w ESL Mistrzostwach Polski w CS:GO dobiegła końca. Już dziś rusza faza pucharowa, która będzie osta...