STS
fot. Riot Games/Colin Young-Wolff

Carzzy może dołączyć do Vitality. Nowa superdrużyna coraz bliżej

Ostatnio wiele plotek transferowych w świecie League of Legends mówi o Teamie Vitality, ponieważ do tej właśnie formacji mogą trafić Luka „Perkz” Perković oraz Barney „Alphari” Morris. Jednak dzisiaj otrzymaliśmy kolejną informację – tym razem o tym, że kolejnym ogniwem w tej układance ma być Matyáš „Carzzy” Orság. Śledź transfery na scenie League of Legends: […]

Ostatnio wiele plotek transferowych w świecie League of Legends mówi o Teamie Vitality, ponieważ do tej właśnie formacji mogą trafić Luka „Perkz” Perković oraz Barney „Alphari” Morris. Jednak dzisiaj otrzymaliśmy kolejną informację – tym razem o tym, że kolejnym ogniwem w tej układance ma być Matyáš „Carzzy” Orság.


Śledź transfery na scenie League of Legends:


Vitality idzie po wszystko

Kiedy początkowo pojawiały się plotki o tym, że Pszczoły mogą sięgnąć po Alphariego i Perkza, traktowano je jednocześnie z dystansem, ale i zaciekawieniem. Zawodnicy są bowiem związani kontraktami ze swoim organizacjami, odpowiednio Teamem Liquid oraz Cloud9, więc do ich ściągnięcia potrzeba byłoby dużych pieniędzy. Mimo to coraz częściej w mediach społecznościowych i na forach panuje przekonanie, że taka operacja może realnie dojść do skutku. Tym razem rewelacjami na ten temat podzielił się Alejandro Gomis z serwisu Esportmaniacos, według którego wszystkie strony zaangażowane w te transfery doszły już nawet do porozumienia, a sprawa wydaje się praktycznie przesądzona. Ale na tym nie koniec.

Carzzy zamieni Lwy na Pszczoły

Nie milkną echa napiętej sytuacji w MAD Lions po mistrzostwach świata. Przypomnijmy, że po tym, jak ekipa odpadła z Worlds, związany z hiszpańską organizacją twórca, Luis Miguel „Revenant” Amor Velarde, uderzył w Carzzy’ego, wskazując na niego jako na najsłabsze ogniwo drużyny. A jakby tego było mało, obecny kontrakt botlanera Lwów nie został dotychczas przedłużony, co oznacza, że może on bez problemów negocjować z innymi zespołami. Zainteresowanie osobą Czecha miało według LEC Wooloo wyrazić Vitality, które upatruje w nim odpowiedniego kandydata do gry w sezonie 2022. Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na fakt, że Orság doskonale zna się on wspierającym tej francuskiej organizacji, Labrosem „Labrovem” Papoutsakisem, z którym grał w barwach BIG.

Superdrużyna vol.2

Kiedy spojrzymy na możliwy skład Vitality w przyszłym sezonie, to może on budzić ogromny respekt. Alphari, który jest jednym z bardziej utalentowanych toplanerów z Europy w połączeniu z doświadczeniem i umiejętnościami Perkza brzmi wręcz perfekcyjnie. Następnie ponowne połączenie Carzzy’ego i Labrova na dolnej alei, które wydaje się zarówno bezpiecznym, jak i mocnym wyborem. Wisienką na tym torcie jest oczywiście polski dżungler, Oskar „Selfmade” Boderek. Jeśli uda się to wszystko sfinalizować, to Pszczoły przejmą od G2 Esports miano superdrużyny.

Czas transferów nadejdzie w połowie listopada i wtedy okaże się, czy plotki przełożą się na rzeczywistość. Jednak na pewno nie można przejść obojętnie obok tych doniesień i niedługo wszystkie oczy zwrócą się w stronę Vitality.

Tagi: , , , , , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Astralis czy Vitality – kto pozostanie na Majorze? Przed nami 4. runda Fazy Nowych Legend

Chociaż na PGL Major Stockholm 2021 nie ma już Polaków, to nie oznacza to, że na zawodach nie będzie ciekawie. Wręcz przeciwnie – wszak wszystkie kole...