Z szokującymi informacjami przychodzi do nas Guillaume „neL” Canelo z serwisu 1pv. Według doniesień francuskiego dziennikarza do ogromnych przetasowań ma dojść w szeregach Teamu Vitality, który ma sięgnąć po... reprezentantów Astralis!


Śledź transfery na scenie Counter-Strike'a:


Francusko-duńska mieszanka w Vitality?

Niedawno we wspomnianej duńskiej formacji doszło do historycznej zmiany warty. Po kompletnie nieudanym występie na PGL Major Stockholm poza podstawowym składem wylądowali Peter "⁠dupreeh⁠" Rasmussen i Emil "⁠Magisk⁠" Reif, a także pełniący dotychczas rolę szkoleniowca Danny "⁠zonic⁠" Sørensen. Trio to wspólnie doprowadziło Astralis do trzech z rzędu triumfów na Majorze, współtworząc jeden z najlepszych, a zdaniem wielu najlepszy zespół w całej historii Counter-Strike'a: Global Offensive. Gdy jednak stało się jasne, że ich przygoda z rodzimą ekipą dobiegła końca, od razu pojawiło się pytanie, gdzie będą oni kontynuować swoje bogate kariery. I cóż, według neLa wiele wskazuje, że właśnie w Vitality.

Skład znad Sekwany jeszcze do wczoraj mógł mieć nadzieje na zdobycie mistrzostwa Majora, ale tych pozbawiło go Natus Vincere. W efekcie Pszczoły zakończyły zmagania w czołowej ósemce, co oczywiście nie było tragicznym wynikiem, ale jednocześnie było dalekie od oczekiwań zarówno fanów, jak i włodarzy. Z bardzo słabej strony pokazał się szczególnie najnowszy nabytek TV, Jayson "Kyojin" Nguyen Van, który może zapłacić głową za to niepowodzenie. Ale nie tylko jego może czekać przymusowe rozstanie, bo Canelo podaje, iż ofiarami nadchodzących roszad mogą okazać się Richard "shox" Papillon i Rémy "XTQZZZ" Quoniam, który odpowiedzialny jest za wyniki drużyny od blisko trzech lat.

Jeżeli powyższe doniesienia potwierdzą się, skład Teamu Vitality będzie prezentować się następująco:

  • Dan „apEX” Madesclaire
  • Mathieu „ZywOo” Herbaut
  • Kévin „misutaaa” Rabier
  • Peter "⁠dupreeh⁠" Rasmussen
  • Emil "⁠Magisk⁠" Reif
  • Danny "⁠zonic⁠" Sørensen – trener