STS
fot. ESL/Helena Kristiansson

Bilet na IEM Katowice 2022? Już dziś druga tura sprzedaży!

Nie udało wam się nabyć biletu na Intel Extreme Masters Katowice 2022? Nic straconego! Już dziś rusza druga tura sprzedaży, podczas której nabycie wejściówek na zbliżającą się imprezę będzie ponownie możliwe. Aczkolwiek trzeba będzie się spieszyć. Kolejna szansa na bilety na IEM! Owy pośpiech jest uzasadniony, bo pierwsza pula rozeszła się w zaledwie kilkanaście minut […]

Nie udało wam się nabyć biletu na Intel Extreme Masters Katowice 2022? Nic straconego! Już dziś rusza druga tura sprzedaży, podczas której nabycie wejściówek na zbliżającą się imprezę będzie ponownie możliwe. Aczkolwiek trzeba będzie się spieszyć.

Kolejna szansa na bilety na IEM!

Owy pośpiech jest uzasadniony, bo pierwsza pula rozeszła się w zaledwie kilkanaście minut i tym razem pewnie będzie podobnie. W związku z tym dobrze przygotować się na godzinę 14:00, bo to właśnie wtedy sprzedaż zostanie znowu uruchomiona. Do nabycia będą bilety w cenie od 115 do 880 zł w zależności od strefy. Dodatkowo najwierniejsi kibice będą mogli też kupić wejściówkę Godmode, do której dołączono m.in. przejazd z lotniska bądź dworca do hotelu i z powrotem, nocleg w hotelu Courtyard by Marriott oraz dedykowaną strefę wypoczynkową z cateringiem. Co istotne, wszystkie wejściówki ze względów bezpieczeństwa będą imienne. Ponadto uczestników imprezy obowiązywać będą też wytyczne sanitarne, co oznacza, że wstęp otrzymają tylko ci, którzy okażą Unijny Certyfikat Covid potwierdzający pełne zaszczepienie przeciw COVID-19 lub też będą w dniu zawodów posiadać status ozdrowieńca.

Pełną ofertę biletową sprawdzić można pod tym adresem. Także tam 16 listopada po godzinie 14:00 prowadzona będzie sprzedaż wejściówek w ramach drugiej tury. Samo IEM Katowice 2022 odbędzie się między 15 a 27 lutego 2022 roku. Niemniej pierwsze dni imprezy odbywać się będą bez udziału publiki. Ta swoich zobaczy swoich ulubieńców w akcji 25-27, gdy zmagania przeniosą się do Spodka. To tam najlepsi gracze CS:GO i StarCrafta 2 stoczą ostateczny bój o mistrzowski tytuł. Fani natomiast będą mogli przy okazji odwiedzić strefę IEM Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rekkles G2 LEC

Znamy datę debiutu Rekklesa? KCORP zagra z podopiecznymi Ibaia i Piqué w showmatchach

Niemałą gratkę dla fanów League of Legends szykują drużyny z najważniejszych francuskich i hiszpańskich rozgrywek. Karmine Corp oraz nowa organizacja,...