STS
fot. Riot Games

League of Legends z kolejnymi zmianami. Czas na odświeżenie Varusa

Niespełna tydzień temu informowaliśmy o przedsezonowych zmianach w League of Legends. Bardzo szybko doczekaliśmy się lekkich poprawek, jeśli chodzi o nagrody za cele. Natomiast Riot Games nie zamierza na tym zakończyć. Lista zmian jest dłuższa, a na niej są też aktualizacje wyglądów postaci. Poprzednio bohaterami, którzy doczekali się nowych efektów wizualnych byli Jinx i Jayce. […]

Niespełna tydzień temu informowaliśmy o przedsezonowych zmianach w League of Legends. Bardzo szybko doczekaliśmy się lekkich poprawek, jeśli chodzi o nagrody za cele. Natomiast Riot Games nie zamierza na tym zakończyć. Lista zmian jest dłuższa, a na niej są też aktualizacje wyglądów postaci. Poprzednio bohaterami, którzy doczekali się nowych efektów wizualnych byli Jinx i Jayce. Kolejna łatka 11.24 ma przynieść odświeżoną wersję Varusa.

CZYTAJ TEŻ:
Nowe efekty wizualne u Jinx i Jayce’a. Jak się prezentują?

Staruszek League of Legends

Czas mija nieubłaganie. Dacie wiarę, że zapowiedź Varusa pojawiła się na kanale League of Legends 12 maja 2012 roku? Minął spory kawał czasu od debiutu tego botlanera na Summoner’s Riftcie, więc przyszła pora na to, aby trochę odświeżyć jego wygląd. Tym bardziej że na przestrzeni lat ten bohater doczekał się pokaźnej liczby skórek i tylko kosmetycznych poprawek. W najnowszej aktualizacji wersja podstawowa oraz każda skórka może liczyć na powiew świeżości – niektóre na lekki, inne na bardziej zdecydowany. Sami możecie ocenić efekty na poniższym wideo:

 

Momentami wydaje się, że zmiany nie są spektakularne. Jednak jeśli popatrzymy chociażby na animacje, to te wyglądają na znacznie płynniejsze. Natomiast efekty wizualne zdecydowanie zostały wzniesione na wyższy poziom w przypadku umiejętności ostatecznej Varusa. Dlatego też poniżej przedstawiamy zestawienie obecnego wyglądu do tego, co nas czeka w najbliższym czasie. Bez wątpienia teraz wydaje się, że główny bohater tego artykułu będzie dużo bardziej pasował wizualnie do najnowszych uczestników Ligi Legend.

fot. YouTube/Sirhaian’Arts oraz Riot Games

Warto wspomnieć, że teraz zasięg Łańcucha Zepsucia (R) jest dużo bardziej czytelny za sprawą pojawiającego się okręgu po trafieniu rywala. Wcześniej w naprawdę zatłoczonych walkach drużynowych niezwykle ciężko było odnaleźć animację przechodzącego unieruchomienia. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że teraz nie powinno być kłopotu z widocznością umiejętności ostatecznej Varusa. Jak będzie w praktyce – przekonamy się w przyszłości.

Reasumując – kolejny bohater otrzyma należne mu zmiany wizualne. Jako że Riot Games systematycznie pracuje nad tym aspektem, to kwestią czasu jest, aż kolejny bohater zostanie wzięty na warsztat. W przeciwieństwie do niektórych zmian te poprawiające wygląd zawsze są mile widziane. Zwłaszcza dla bohaterów, którzy mają już swoje lata.

Tagi: ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Bdd, Gen.G Esports, Worlds 2021

Zmiany w Korei – Gen.G, NS RedForce i kt Rolster prezentują nowych graczy

Karuzela transferowa na scenie League of Legends ani myśli zwolnić tempa. Ciągle docierają do nas kolejne informacje dotyczące roszad między czołowymi...