STS
fot. ESL/Adam Łakomy

Anonymo i MAD Lions po drugie zwycięstwo w EPL Conference

Nie dla wszystkich naszych rodaków pierwszy dzień zmagań w ramach ESL Pro League Conference okazał się szczęśliwy. Z tarczą z serwerów wyszli jednak reprezentanci Anonymo Esports oraz MAD Lions, którzy już dziś będą mogli postawić kolejny krok na drodze do CS-owej Ligi Mistrzów.

Sprout i Brugge walczą o życie, Anonymo i MAD o kolejną wygraną

Przypomnijmy, że wczoraj Anonymo okazało się lepsze od ORDER i bynajmniej takie rozstrzygnięcie nie było zaskoczeniem. Wydaje się jednak, że tym razem na Karola „rallena” Rodowicza i spółkę czeka zadanie trudniejsze, gdyż w środę na ich drodze staną uczestnicy niedawnego Majora z Movistar Riders. Hiszpanie w Sztokholmie do ostatnich chwil walczyli o miejsce w Fazie Nowych Legend, ale finalnie musieli złożyć broń. Tym bardziej więc zależeć im będzie na tym, by przynajmniej dostać się do EPL-a. Podobne ambicje ma z pewnością LDLC OL, tym bardziej że organizacja ta już kiedyś w Pro Lidze grała. Pytanie tylko, czy owe ambicje wystarczą, by poradzić sobie z podopiecznymi Jakuba „kubena” Gurczyńskiego z MAD Lions, którzy od pewnego czasu wydają się naprawdę niewygodnym dla każdego rywalem.

Ale na tym nie koniec rodzimych akcentów, wszak w dolnej drabince pierwszy z pojedynków o życie stoczy Sprout. Ekipa Kamila „KEia” Pietkuna do gry przystępowała jako świeżo upieczony mistrz Niemiec, ale mimo to nie dała ona sobie rady z oponentami zza oceanu, czyli Extra Salt. W związku z tym podopieczni niemieckiej organizacji będą musieli zmierzyć się z przedstawicielem mongolskiej sceny, Teamem Renewal. Miejsca na błędy nie ma też eClub Brugge, którego pogromcami okazały się wspomniane wcześniej Lwy. O pozostanie w grze nie będzie jednak łatwo, bo Mateusz „matty” Kołodziejczyk, Mateusz „n0tice” Wolniak i ich koledzy dziś podejmą YNG Sharks, którzy podobnie jak Movistar Riders obecni byli na PGL Major.

Środowy harmonogram ESL Pro League Conference:

23 listopada

2. runda drabinki wygranych

13:30 MAD Lions vs LDLC OL BO3

1. runda drabinki przegranych

13:30 eClub Brugge vs YNG Sharks BO3

2. runda drabinki wygranych

16:45 Renegades vs Extra Salt BO3

1. runda drabinki przegranych

16:45 Team Renewal vs Sprout BO3

2. runda drabinki wygranych

20:00 GODSENT vs Endpoint CeX BO3
20:00 Anonymo Esports vs Movistar Riders BO3

Wybrane mecze z ESL Pro League Conference oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat rozgrywek zapraszamy do naszej relacji.

Tagi: , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Środa pod znakiem spotkań Polaków. SAJU wspomoże PGE Turów w ostatniej kolejce PLE

Fani polskiej sceny CS:GO będą mieli bez wątpienia zajętą środę. Przez cały dzień bowiem nasi rodacy będą rywalizować w ramach rozgrywek zarówno krajo...