Po ostatnich dniach, które wypełnione były meczami z udziałem polskich graczy CS:GO, czwartek będzie nieco spokojniejszy. Przed nami bowiem cztery spotkania, z czego jedno rozegrane zostanie w ramach trzeciego tygodnia ESEA Premier.

SAJU na ratunek

Jak na razie polskie drużyny dość przeciętnie radzą sobie na drugim poziomie rozgrywkowym. Weźmy takie x-kom AGO, które zdążyło już poznać zarówno smak zwycięstwa, jak i porażki. Dziś Jastrzębie będą mogły jednak podreperować swój bilans, a okazją ku temu będzie pojedynek z Francuzami z DBL Poney. Ci w tym sezonie ograli zarówno Anonymo Esports, jak i Wisłę All iN! Games Kraków, co oznacza, że staną przed szansą, by ustrzelić swoistego hat-tricka. W akcji zobaczymy również eClub Brugge, który spróbuje zrekompensować sobie nieudany występ w ESL Pro League Conference. Łatwo jednak nie będzie, bo ekipa Mateusza „matty’ego” Kołodziejczyka i Mateusza „n0tice’a” Wolniaka w europejskim Funspark ULTI Season 4 podejmie zawsze groźne Entropiq. Stawką będzie pierwsze miejsce w grupie B i awans do play-offów.

CZYTAJ TEŻ:
EPL Conference: Wisła i Anonymo bez miejsca na błędy, kuben o krok od awansu

Dywizja mistrzowska PLE na finiszu

Przed nami też ostatnie mecze fazy zasadniczej w dywizji mistrzowskiej Polskiej Ligi Esportowej. A to oznacza, że w końcu poznamy ostateczny kształt tabeli. Swego losu wciąż nie mogą być pewne Izako Boars oraz HONORIS, które w poprzednich tygodniach wygrały po siedem spotkań, w efekcie czego zgromadziły one identyczną liczbę punktów. Tym samym to dzisiejsze wyniki zaważą na tym, która w tych formacji zapewni sobie bezpośredni awans na warszawskie finały, a która będzie musiała postarać się o niego podczas online'owych play-inów. Z uwagą czwartkowym wydarzeniom przyglądać się będzie też Illuminar Gaming. Podopieczni Jędrzeja "bogdana" Rokity będą trzymać przy tym kciuki za porażkę SKILLSTARS.pro z IB, bo tylko ona zapewni im utrzymanie w wyższej lidze PLE.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

25 listopada
16:00 SKILLSTARS.pro vs Izako Boars BO3 transmisja
17:00 eClub Brugge vs Entropiq BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs DBL Poney BO3 transmisja
19:00 Team ESCA Gaming vs HONORIS BO3 transmisja