STS
kAdavraa, ShadoW, Team Vitality
fot. twitter.com/TeamVitality

Oficjalnie: kAdavraa oraz ShadoW zasilają szeregi dywizji VALORANTA Teamu Vitality

Potwierdziły się ostatnie plotki transferowe dotyczące nowych twarzy w dywizji VALORANTA w Teamie Vitality. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych francuska organizacja poinformowała, iż szeregi europejskiej formacji ostatecznie zasilają Thomas „kAdavraa” Johner oraz Tobias „ShadoW” Flodström. kAdavraa oraz ShadoW nowymi nabytkami Vitality Pod koniec wakacji FPX zdecydowało się na przesunięcie Tobiasa „ShadoWa” Flodströma oraz Dmitriya „dimasicka” […]

Potwierdziły się ostatnie plotki transferowe dotyczące nowych twarzy w dywizji VALORANTA w Teamie Vitality. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych francuska organizacja poinformowała, iż szeregi europejskiej formacji ostatecznie zasilają Thomas „kAdavraa” Johner oraz Tobias „ShadoW” Flodström.

kAdavraa oraz ShadoW nowymi nabytkami Vitality

Pod koniec wakacji FPX zdecydowało się na przesunięcie Tobiasa „ShadoWa” Flodströma oraz Dmitriya „dimasicka” Matvienko na ławkę rezerwowych. Niedługo po tym, jak udało się ustalić redakcji Cybersport.pl, Szwed rozpoczął swoje tryouty w Vitality. Jak się okazało, ekipa Vakarisa „vakka” Bebravičiusa dość skrupulatnie podchodziła do testów, gdyż trwały one kilka miesięcy, co z pewnością jest rzadkością na europejskiej scenie VALORANTA. Ostatecznie zespół trenowany przez Arthura „pm” Guillermeta zdecydował się na zakontraktowanie byłego reprezentanta FPX.

Pierwsze plotki dotyczące potencjalnego transferu kAdavryy do Teamu Vitality pojawiły się już kilka tygodni temu. 21-latek oficjalnie od końcówki sierpnia pozostawał wolnym agentem, po tym jak został odsunięty od pierwszego składu Alliance. We wrześniu Arran „Halo” Spake doniósł, iż Vitality nie jest jednak zainteresowane potencjalnym transferem młodego Francuza, co na początku listopada zanegował Corentin Phalip z portalu VLR.gg. Finalnie 21-latek zdecydował się dołączyć do Pszczółek, gdzie na swój debiut nie będzie musiał długo czekać. Już w sobotę wieczorem Team Vitality stanie w szranki z Alliance w wielkim finale VALORANT Open Tour France: Main Event. Dla kAdavryy będzie to idealna okazja, aby zrewanżować się swojemu byłemu pracodawcy.

Tak aktualnie prezentuje się nowy skład Teamu Vitality:

  • Vakaris „vakk” Bebravičius
  • Bayram „bramz” Ben Redjeb
  • Jokūbas „ceNder” Labutis
  • Tobias „ShadoW” Flodström
  • Thomas „kAdavra” Johner
  • Arthur „pm” Guillermet – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Rekkles, G2 Esports, LEC 2021 Summer

Ekipa Rekklesa gotowa na sezon 2022. Znamy pełny skład Karmine Corp

Codziennie docierają do nas kolejne informacje w ramach karuzeli transferowej na scenie League of Legends – nie tylko te dotyczące drużyn uczestnicząc...