STS
kosti
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Oficjalnie: kosti oraz NOKOCU na ławce rezerwowych w Anonymo Mentos

Ostatnie doniesienia, o których informowaliśmy, okazały się prawdziwe. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Anonymo Esports zakomunikowało, iż w dywizji VALORANTA dojdzie do dwóch roszad personalnych. NOKOCU oraz kosti poza składem Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, szeregi pierwszego zespołu Anonymo Mentos opuszczają Dawid „kosti” Kostrzewa oraz Michał „NOKOCU” Michałów. Jak sami zawodnicy poinformowali na Twitterze, rozglądają się […]

Ostatnie doniesienia, o których informowaliśmy, okazały się prawdziwe. Za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych Anonymo Esports zakomunikowało, iż w dywizji VALORANTA dojdzie do dwóch roszad personalnych.

NOKOCU oraz kosti poza składem

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, szeregi pierwszego zespołu Anonymo Mentos opuszczają Dawid „kosti” Kostrzewa oraz Michał „NOKOCU” Michałów. Jak sami zawodnicy poinformowali na Twitterze, rozglądają się już za nowymi wyzwaniami. kosti oraz NOKOCU są jednymi z lepszych zawodników na rodzimym podwórku, przez co zapewne nie powinni narzekać na brak potencjalnych ofert.

Dotychczas największym sukcesem podopiecznych Kacpra „belmonte” Mordaka był triumf w pierwszej edycji BeContender w Gdańsku. Niestety dla samego zespołu po sporym sukcesie przyszedł czas zdecydowanie gorszych rezultatów, wskutek których ANO decyduje się wymienić dwóch graczy. Wydawać się może, że gwoździem do trumny jest brak kwalifikacji ekipy Sebastiana „snikka” Kamińskiego do BeContender #3, gdzie poległa w ostatnim etapie eliminacyjnym przeciwko Incognito.

Tak jak informował portal Cybersport.pl, na testach w polskiej formacji zameldowali się Adam „adm1k” Siemieniec oraz Tselmeg „xuss” Tsolmon. Obaj aktualnie są bez drużyny po rozpadzie Teamu Queso na początku listopada. Na ten moment nie wiadomo czy adm1k oraz xuss na stałe dołączą do Anonymo Mentos, lecz aktualnie są jedynymi testowanymi zawodnikami.

Tak aktualnie prezentuje się skład Anonymo Mentos.

  • Albert „ALMO” Mościcki
  • Krystian „Freyy” Konopka
  • Sebastian „snikk” Kamiński
  • Kacper „belmonte” Mordak – trener
  • Dawid „kosti” Kostrzewa – rezerwowy
  • Michał „NOKOCU” Michałów – rezerwowy
Tagi: , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Niechciany w CS:GO, potencjalny mistrz świata w VALORANCIE. Nieprzewidywalny los TenZa

Pojawienie się VALORANTA w ogromnym stopniu uderzyło w scenę Counter-Strike'a. Od takiego zdania można byłoby zacząć ten tekst i z jednej strony byłab...