STS
fot. x-kom AGO

Środa z ESEA Premier – w akcji AGO, Anonymo i Sprout

W środę sporo dziać się będzie w ESEA Premier – wszak wszystkie drużyny Polaków rozegrają swoje mecze. Będzie to dla nich okazja, by poprawić swoją sytuację w tabeli, która po pierwszych tygodniach nie jest specjalnie korzystna. AGO spróbuje wziąć rewanż na forZe W akcji zobaczymy m.in. triumfatorów poprzedniego sezonu, czyli x-kom AGO. Przed popularnymi Jastrzębiami […]

W środę sporo dziać się będzie w ESEA Premier – wszak wszystkie drużyny Polaków rozegrają swoje mecze. Będzie to dla nich okazja, by poprawić swoją sytuację w tabeli, która po pierwszych tygodniach nie jest specjalnie korzystna.

AGO spróbuje wziąć rewanż na forZe

W akcji zobaczymy m.in. triumfatorów poprzedniego sezonu, czyli x-kom AGO. Przed popularnymi Jastrzębiami szansa na to, by sięgnąć po drugie zwycięstwo, niemniej łatwo nie będzie. Wszak na drodze naszych rodaków staną niezmiennie groźni Rosjanie z forZe, którzy ledwie kilka dni temu ograli już podopiecznych Mikołaja „miniroxa” Michałkowa. Miało to miejsce przy okazji półfinału KeyDrop Cup i pozbawiło graczy znad Wisły możliwości walki o końcowy triumf. Wobec tego przed AGO idealna możliwość, by zrewanżować się za tamto niepowodzenie.

CZYTAJ TEŻ:
kRaSnaL wygrał listopadowego FPL-a!

Sprout i Anonymo również w akcji

Co warte wspomnienia, na serwerze zamelduje się też Anonymo Esports. Janusz „Snax” Pogorzelski i spółka podejmą GamerLegion, który w tamtym sezonie gładko pokonali wynikiem 2:0. Ale to nie znaczy, że i tym razem będzie równie łatwo – zwłaszcza w związku z ostatnimi kadrowymi przetasowaniami. Równolegle swoje boje toczyć będzie też Kamil „KEi” Pietkun, którego Sprout zmierzy się z 1WIN. W przypadku wygranej podopieczni niemieckiej organizacji wskoczą do czołowej czwórki grupy B.

Harmonogram dzisiejszych meczów Polaków w CS:GO:

1 grudnia
14:00 Anonymo Esports vs GamerLegion BO3 transmisja
14:00 Sprout vs 1WIN BO3 transmisja
19:00 x-kom AGO vs forZe BO3 transmisja
Tagi: , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Redgar_VCT_Gambit

Champions w grupach. Odkupienie Sentinels, wyzwanie Acend i zemsta na Gambit

Już za kilkadziesiąt minut oficjalnie rozpocznie się najważniejszy turniej w świecie VALORANTA. Wśród uczestników tego wydarzenia zobaczymy najlepszyc...