STS
fot. BeChampions/Maciej Kołek

Nieoficjalnie: UNFAKE przedłuży umowę z Teamem Queso. Polak częścią europejskiego projektu

Wiele wskazuje na to, że pomimo rozpadu polskiego składu Teamu Queso Bartosz „UNFAKE” Bernacki przedłuży swoją umowę z hiszpańską organizacją. 24-latek ma rzekomo podpisać nowy kontrakt z Serkami, które planują zbudowanie nowej wyjściowej piątki VALORANTA wokół Polaka. UNFAKE fundamentem nowego Queso Na początku listopada za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zawodnicy dywizji VALORANTA Teamu Queso oficjalnie […]

Wiele wskazuje na to, że pomimo rozpadu polskiego składu Teamu Queso Bartosz „UNFAKE” Bernacki przedłuży swoją umowę z hiszpańską organizacją. 24-latek ma rzekomo podpisać nowy kontrakt z Serkami, które planują zbudowanie nowej wyjściowej piątki VALORANTA wokół Polaka.

UNFAKE fundamentem nowego Queso

Na początku listopada za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych zawodnicy dywizji VALORANTA Teamu Queso oficjalnie zakomunikowali, iż decydują się oni na zakończenie współpracy. Niedługo po tym informowaliśmy o testach UNFAKE’a m.in. w OG czy Rebels Gaming, jednak finalnie 24-latek nie dołączył do żadnej ze wspomnianych ekip. Jak udało się ustalić portalowi Cybersport.pl, Polak jest na ostatniej prostej, aby przedłużyć swój kontrakt z Teamem Queso. Hiszpańska organizacja ostatecznie nie zamierza odchodzić ze sceny VALORANTA.

Serki planują inwestycję w europejską formację, której fundamentem ma być właśnie Bernacki. Wiele wskazuje na to, że z polskiego składu Queso w nowej piątce zagości jedynie UNFAKE. Jednym z powodów takiej decyzji mają być nowe warunki zagwarantowane ze strony organizacji, które pozwolą zawodnikom na skupienie się w stu procentach na treningach. To niestety nie byłoby możliwe dla reszty graczy ze starego składu. Jedynym wyjątkiem będzie Kirian „Yaba” Martinez, który w dalszym ciągu będzie pełnił rolę trenera.

Kto uzupełni skład Serków?

Według doniesień Cybersport.pl oprócz UNFAKE’a nowy projekt Teamu Queso najprawdopodobniej będą tworzyć Kostas „tsack” Theodoropoulos oraz Tyler „Foxie” Lowton. Grek jeszcze niedawno występował pod banderą Anorthosis Famagusta Esports. Dla byłego reprezentanta Fnatic występowanie jednak na greckiej scenie VALORANTA nie jest spełnieniem marzeń, w związku z czym tsack zamierza powrócić do europejskiej rywalizacji.

Z kolegi Brytyjczyk pozostaje wolnym agentem po tym, jak w listopadzie oficjalnie opuścił szeregi Teamu Finest. Według naszych wcześniejszych doniesień Foxie sprawdzany był w m.in. NOM eSports, jednak najprawdopodobniej Lowton wybierze hiszpańską markę. Na ten moment nie jest pewne kto uzupełni pozostałe dwa wakaty w europejskim zespole, aczkolwiek jedną z możliwości jest Fletcher „Leare” Brigden-Knight, który testowany jest w roli duelisty.

Jeśli doniesienia okażą się prawdziwe, tak będzie prezentować się skład Teamu Queso:

  • Bartosz „UNFAKE” Bernacki
  • Kostas „tsack” Theodoropoulos
  • Tyler „Foxie” Lowton
  • Kirian „Yaba” Martinez – trener
Tagi: , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close

Illuminar Gaming rozszerza współpracę z Lodis

Illuminar Gaming oraz Lodis już od kilku miesięcy współpracują ze sobą. Teraz jednak owa kooperacja została poszerzona i funkcjonować ona będzie nie t...