STS
Team Vitality LEC 2022 League of Legends
fot. Team Vitality

Alphari i Perkz wracają do Europy! Team Vitality ujawnia skład na wiosenny split LEC

Po długim oczekiwaniu w końcu opublikowane zostało ogłoszenie, na które czekał chyba każdy fan europejskiego League of Legends. Team Vitality nareszcie przerwał milczenie i oficjalnie zaprezentował swój skład na nadchodzący sezon League of Legends European Championship. The biggest LEC roster ever seen, we gathered the best EU players. Here comes the Titans #WatchUsFollowUs pic.twitter.com/BE2qEUcKUQ — […]

Po długim oczekiwaniu w końcu opublikowane zostało ogłoszenie, na które czekał chyba każdy fan europejskiego League of Legends. Team Vitality nareszcie przerwał milczenie i oficjalnie zaprezentował swój skład na nadchodzący sezon League of Legends European Championship.

Tak ekscytującego składu Europa dawno nie widziała. Wracający z Ameryki Luka „Perkz” Perković i Barney „Alphari” Morris wzmocnieni byłą gwiazdą MAD Lions, Matyášem „Carzzym” Orságiem oraz supportem i dżunglerem z poprzedniego splitu tworzą mieszankę wybuchową, której celem może być tylko jedno – zdominowanie Starego Kontynentu.


Śledź transfery na scenie League of Legends z Cybersport.pl:


Przed startem sezonu trudno nie stawiać Vitality w roli jednego z największych faworytów do zwycięstwa. Nie dość, że talentu w tej drużynie tyle, że można nim obdarować połowę zawodników z LEC, to jeszcze niemal wszyscy zawodnicy VIT są niezwykle popularnymi i charakterystycznymi osobami. To skład, który albo kochasz, albo nienawidzisz, nie możesz być wobec niego obojętny.

Wiele osób wskazuje jednak, że to właśnie nagromadzenie zawodników o wysokim ego i zadziornym charakterze może być powodem, dla którego teoretycznie przepotężny zespół nie wypali. W niemal każdej dyskusji o wyjściowej piątce Pszczółek pojawiał się argument, że nie jest możliwe, żeby ten skład nie implodował, jeśli sezon nie będzie szedł tak dobrze, jak wymagają tego oczekiwania. Czy pokryje się to z rzeczywistością? Trudno powiedzieć, szczególnie że do startu sezonu jeszcze ponad miesiąc. Pewne jest jedno – w 2022 o Vitality będzie głośno.

Tak prezentuje się skład Team Vitality na nadchodzący sezon LEC:

Team Vitality Barney „Alphari” Morris
Oskar „Selfmade” Boderek
Luka „Perkz” Perković
Matyáš „Carzzy” Orság
Labros „Labrov” Papoutsakis
Tagi: , , , , , , , , ,
Przeczytaj poprzedni wpis: close
Derke Fnatic VALORANT

Faza grupowa Champions za nami. Oto najlepsze momenty etapu

Wczoraj mogliśmy oglądać zakończenie fazy grupowej na VALORANT Champions 2021. Mieliśmy ogrom zaskoczeń i emocjonujących serii, a ostatecznie to regio...